Bu durgunluk IMF’siz bitmez

Atilla Yeşilada – 12.02.2019

Artık kariyerimin “halkla bütünleşme” ve “halka malolma” aşamasındayım. “Ulu Çınar” tabiri kullanılıyor ismimin başında. Bu yüzden de bir süre yazamadım size, sevgili okurlarım. Dünyanın her yerinden gelen kalabalık ekiplerle buluşuyorum, onlara derin vizyonumu bahşediyorum. Şirketler çağırıp Türkiye’yi nasıl kurtaracağımı dinliyorlar. Profilo Kültür Merkezi’ndeki Ekonomi, Finans, Komplo Teorileri ve Üst Akıl Şenliği’nde coşan ve binaya sığmayan dev kalabalığı ancak Özel Kuvvet tahliye edebildi.

Size bir şey söyleyeyim, bu ciddi, şu anda dolar/TL yerinden kıpırdamıyor, çünkü yabancı dostlarım Türkiye’de neler olup bittiğini anlamıyor. Halen bir tek Financial Times’a bugün yenen hurmaların yarın barsakları tırmayalacağını izah edebildim. Adımın geçtiği makalenin linki burada. Whallahim, tesadüf işte, altında da SÖZCÜ’de çıkan “Seçim’den sonra IMF kaçınılmaz” söyleşim var ona da göz atın, yarın heykelim dikilirken, niye diye sormayın.

Devamı için TIKLAYINIZ!
Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN