Yaşar Erdinç Eğitimleri / Borfin Finans ve Ekonomi Eğitim Portalı

Sermaye piyasalarına ilgi duyuyorsanız, kaçırılmayacak fırsat sizi bekliyor.

Piyasaların deneyimli ismi Yaşar Erdinç 5 farklı eğitimi ile bilgi ve tecrübelerini sizlere aktarıyor. Videolarla, internet üzerinden takip edebileceğiniz eğitimler uygulamalı örneklerle kendi analizinizi yapabilir düzeye gelmenizi sağlıyor. Eğitimlere katılmaya hemen başlayabilirsiniz.

A’dan Z’ye Yatırımcılık Eğitimi

Yatırımcılık zor iştir. Her gün değişen fiyatlar, insanların her gün karar değiştirmesine sebep olarak etkin yatırımcılığı engellemektedir. Bu bağlamda yatırımcılığı gerçek anlamda öğrenmek isteyen Yaşar Erdinç’in A’dan Z’ye Yatırımcılık Eğitimi’ne katılabilir. Bu eğitimin özünde, piyasalardaki dalgalanmalar ve fiyat hareketleri yerine değer üzerine yoğunlaşarak orta ve uzun vadede yatırımların verimli değerlendirilmesi vardır. Bu da, yatırımcılık konusunun dört temel taşını birleştirerek yapılabilir. Portföyü oluşturmak kolaydır ama yönetmek, ciddi anlamda duygusal kararlılık ve etkin araçların kullanılmasını gerektirir. Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren iki ay süre ile Fastweb Mali Analiz Web Tabanlı Temel Analiz Programını ve Active Charts Web Tabanlı Teknik Analiz Programımızı, aynı zamanda Matriks Veri Terminali * (Yüzeysel) Programını da bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Temel Analiz Eğitimi

Şirketlerin bilançolarını yorumlamada zorlanıyor, mali tablolarda yer alan kalemler arası değişiklikleri ve etkilerini öğrenmek istiyorsanız Yaşar Erdinç’in Eğitimleri tam size göre. Orta ve uzun dönemde gerçek yatırımcı olmayı hedefleyen ve geleceğine yatırım yapmak isteyenler için Yaşar Erdinç yılların bilgi ve birikimini uygulamalı temel analiz eğitimi ile anlatıyor. Yatırım kararlarını etkileyen öncü finansal göstergeleri inceleyerek temel analiz yapmaya başlayabilirsiniz. Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren iki ay süre ile Fastweb Mali Analiz Web Tabanlı Temel Analiz Programını ve Active Charts Web Tabanlı Teknik Analiz Programımızı ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Yatırımcı Psikolojisi Eğitimi

Borsada mutlu yatırımcı olmayı amaçlayanlar Yaşar Erdinç’in, “Yatırımcı Psikolojisi Eğitimi”ne katılıyor. Borsaya girip hisse senedi almışsanız veya her gün fiyatlarını izleyebildiğiniz başka enstrümanlara (dolar, euro, altın vs.) yatırım yapmışsanız, sahip olduğunuz para zaman zaman enerjinizi alacak zaman zaman sağlığınızın bozulmasına neden olacak. Aşırı dalgalı piyasalara karşı kendini korumak ve mutlu bir yatırımcı olmayı hedefleyenler için “Yatırımcı Psikolojisi” eğitimi kararlarınızda etkili olacaktır. Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren iki ay süre ile Active Charts Pro Web Tabanlı Teknik analiz Programımızı ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Vob Trading Sistemleri Eğitimi

IMKB30 endeksinin vadeli işlem sözleşmeleri üzerinden çok çeşitli trading sistemleri uygulamalarını görerek en etkin olan sistemin seçmek istiyorsanız Yaşar Erdinç’in Vob Trading Sistemleri Eğitimi’ne katılabilirsiniz. Eğitimde bir ay boyunca, analiz programı olarak Matriks Veri Terminal* (Yüzeysel) programını ücretsiz olarak kullanma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren iki ay süre ile Active Charts Pro Web Tabanlı Teknik Analiz Programımızı da ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

İleri Düzey Teknik Analiz Eğitimi

Teknik analiz öğrenmiş olabilirsiniz. Yüzlerce teknik göstergeye bakmak yerine sistem geliştirmeyi ve bu sistemin size AL-SAT haberleri vermesini sağlamak isterseniz Yaşar Erdinç’in İleri Düzey Teknik Analiz Eğitimi’ne katılabilirsiniz. Bu eğitimde kendi göstergelerinizi oluşturabilirsiniz. Eğitimde bir ay boyunca, analiz programı olarak Matriks Veri Terminal* (Yüzeysel) programını ücretsiz olarak kullanma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren iki ay süre ile Active Charts Pro Web Tabanlı Teknik Analiz Programımızı da ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Eğitimler hakkında detaylı bilgiyi www.borfin.com.tr’den alabilirsiniz

Finkafe'de Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir