Otomotivde Dijital Buluşmaya Hazır mısınız?

Otomotivin Geleceği Çevrimiçi Tartışılacak!

Bu yıl 7.’si gerçekleşecek Dünya Otomotiv Konferansı sektör liderlerini çevrimiçi bir araya getirecek. Uluslararası konuşmacıları bir araya getiren sanal zirve sektörü dönüşüme zorlayan trendleri uzman isimlerden dinleme fırsatı sunacak. Sunumların yanı sıra açık oturum panelleri, yuvarlak masa toplantıları, sanal sergi alanları ve networking imkanları sunan zirve katılımcılarına bu yıl da prestijli bir platform sunmaktadır.

SANAL ZİRVE NE SUNACAK?

Sahip olduğu geniş network sayesinde otomotiv sektörünü ve ilgili kitleyi buluşturacak olan WAC 2020 dijital konsepte uygun alternatifler sunmaktadır. Sponsorlar konuşmacı pozisyonunda ana sahnede tüm katılımcılara hitap etme fırsatı bulurken yuvarlak masa toplantıları ile hedef kitlesine özel ürün ve projelerini tanıtma imkanı bulmaktadır. Ayrıca sanal sergi alanlarını deneyimleyecek olan sergi alanı sahipleri canlı bağlantılar ile ziyaretçileriyle verimli ilişkiler kurmaktadır.

Sektör beklentilerine yönelik soruların aktarılabileceği interaktif açık oturum panellerine ve ‘’hızlı networking’’ oturumu ile rastgele katılımcılarla 3 dakikaya varan görüntülü B2B görüşmelerine olanak veren sanal zirve hem sponsorlarının hem de bireysel katılımcıların ilgisini çekecek birçok alternatif sunmaktadır. Her katılımcının konferans sunumlarına, açık oturumlara, görüntülü toplantılara, canlı B2B eşleştirmelerine ve networking aktivitelerine erişim hakkı bulunmaktadır.

KİMLER KATILACAK?

Mercedes Benz Türk, Universal Robots, Omsan Lojistik ve Rinnova Teknoloji gibi sektör lideri firmalar sponsor olarak yer alırken kayıtlı firmalar arasında; Aisin, Anadolu Isuzu, Asas Aluminyum, Autority, Bayrak Lastik Sanayi, Bimed Teknik, Binovist, Bltcon, Borusan Mannesmann, Chiron, ContiTech, Demircioglu Sase, GKN Driveline, Kromas, Metyx, MSC Logistics, NTN-SNR, Sampiyon Filter, Seco Tools, Sener Automotive, Stackpole, Teknorot, TOFAS, TSKB firmaları bulunmaktadır.

Sizler de zirvede konuşmacı, sponsor veya sadece dinleyici olarak yer alabilirsiniz. Detaylı bilgi için: mehmet@wwpartnerships.com veya 0537 238 6747

Website: www.dunyaotomotivkonferansi.com