Orta Vadeli Programın olumlu yönü ağır basıyor

Muhalifler için ben kripto-Erdoğanista’yım. AKP’liler için ruhunu Şeytana satmış bir vatan haini, Satanistler için meleklerle fazla haşır neşir olan bir dönek. Ne yapsam, kimseyi memnun edemiyorum. Küçüklüğümden beri böyleyim. Hiç unutmam, 14 yaşındaydım, yine bir gün sınıf arkadaşlarım bir olup bana sağlam bir sopa atmışlardı. Ağlayarak eve koşup Babama sığındım: “Baba, niye kimse beni sevmiyor? Niye her yerden kovuluyorum?” Babam derin bir iç çektikten sonra “Oğlum” dedi, çünkü sen doğuştan puştsun”. “Her gittiğin mecliste bir uyuzlık çıkartırsın”. Haklıydı, o gece—yine hiç unutmam, valla anlatırken tüylerim ürperiyor—pederi katletmek için ilk planlamayı başlattım.

Bugün de Orta Vadeli Programın olumlu yönünden bahsedeceğim, ve herkes yine bana kin ve nefret kusacak. Yapmak zorundayım, çünkü tüm yorumlar olumsuz. Birileri pis işleri yapmak zorunda.

Peki, neymiş OVP’ın olumlu yönü? Bakın, yazarlığa heveslenen gençler, burası çok önemli şimdi, dikkat edin: Çoğul değil, tekil kullandım. Nasıl bir kalem hüneridir bu ya?

Yazının devamı için TIKLAYINIZ!