Yapı Kredi Faktoring Mobil Uygulaması Yayında!

Faktoringin  İmkanları Uygulamada

Sektörün öncü şirketlerinden Yapı Kredi Faktoring, faktoringin tüm imkanlarını ülke ekonomisine can veren kurumlara sunma sorumluluğuyla çalışmalarına devam ediyor. Müşterilerinin ticari işlemlerine hız ve kolaylık katmak adına odağına dijital çözümleri alan Yapı Kredi Faktoring’in mobil uygulamasına App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak erişilebiliyor.

Kullanıcı dostu bir arayüzle tasarlanan yeni Yapı Kredi Faktoring mobil uygulamasında müşteriler; giriş yaptıkları tarihteki risklerine, vadesi gelmemiş çek ve senet detaylarına, temlik ettikleri vadesi gelmeyen açık faturalarına kolaylıkla erişebiliyor. Yapı Kredi Faktoring tarafından kesilen tüm faturalarının detayları, BA/BS mutabakatları için gerekli tüm bilgiler ve istenilen tarih aralığındaki hesap ekstreleri de uygulama üzerinden incelenebiliyor. Ayrıca, mobil uygulama üzerinden e-mail ile kayıtlı mail adresi gönderimi işlemini de gerçekleştirebiliyor.

Tüm bunlara ek olarak henüz faktoring ile tanışmamış şirketler de; faktoring imkanları hakkında Yapı Kredi Faktoring Mobil üzerinden kapsamlı bilgiye ulaşabiliyor ve yapılan duyuruları anında takip edebiliyor.