Veri Merkezi sektörü İstanbul’da buluşuyor

Data Center İstanbul, 3 Aralık’ta İstanbul Hilton Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Veri merkezi sektörünün önde gelenlerine hitap etmesiyle bilinen zirvede kamu ve özel sektör yetkililerinin katılımının yanı sıra, vaka analizleri, sektörde öncü firmaların sunumları, zengin networking aktiviteleri ile gerçekleşecek.

Veri Merkezi alanındaki zirve ve sertifikalı eğitim başarıları sonrası Data Center İstanbul, tecrübeli ekibiyle Türkiye’deki veri merkezi sektörünün yeni buluşma noktası oldu! Sektör liderlerinin sponsorluğunda sektörün güncel konularının konuşulacağı ve 500’ün üzerinde üst düzey veri merkezi profesyonelinin yer alacağı etkinlik sizlere eşsiz bir networking ortamı sağlayacak.

2019 sponsorları arasında ise şimdiden ABB, Schneider Electric, Alp Enerji, BvK, Exagate, PlusClouds, Johnson Controls (Tyco), Valen, R&M, YCS Teknik, SAMM Teknoloji gibi ulusal ve uluslararası firmalar bulunmakta.

Geleceğin lider firmaları bu zirvede şekilleniyor
Dijital dönüşüm, veri merkezi trendleri, big data, yapay zeka, siber güvenlik, bulut, sanallaştırma gibi bir çok konunun işleneceği konferansta, yerli ve yabancı katılımcı ve konuşmacılara yer ayrılacak.

Veri Merkezi sektöründen IT Manager/Director ve C-level yöneticilerini bir araya geliyor.
Dijital dönüşüm, veri merkezi trendleri, big data, yapay zeka, siber güvenlik, bulut, sanallaştırma gibi bir çok konunun işleneceği konferansta, sektördeki öncü firmaların yöneticileriyle sunumlar, birebir ve özel toplantılar düzenlenecek. Üst düzey yöneticileri bir araya getiren konferansta, gerçek vaka analizleri ve very merkezi alanında son gelişmelerle sektör sorunları ele alınacak ve firmaların ortak çalışmaları için eşsiz bir ortam hazırlanacak.

Zirvenin sponsorları, konuşmacıları ve programı için: https://datacenteristanbul.com

Data Center İstanbul; Data Center Cities firması tarafından, veri merkezi sektörünün lider isimleri ve medyanın yüksek katılımı ile düzenlenen bir zirvedir.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin