“Vadeli Piyasalarda Alım Satım Teknikleri” Eğitimi / Dr. Nuri Sevgen

Dr. Nuri Sevgen “Vadeli Piyasalarda Alım Satım Teknikleri” Eğitimi ile sizlerle buluşuyor

Sektörün deneyimli ve tanınan isimlerinden Dr. Nuri Sevgen tarafından düzenlenecek “Vadeli Piyasalarda Alım Satım Teknikleri” sertifikalı sınıf içi eğitimi 10 Nisan’da yapılacak.

Dünya piyasaları bol likiditenin etkisi ile 2009’dan sonra farklı bir boyutta çalışıyor. O boyuta ulaşabilmek vadeli işlem ve opsiyon piyasalarını iyi anlayıp kullanabilmekten geçer.

Bu eğitim ile yukarıdaki ve benzer pek çok soruya cevap bulabileceksiniz. Bu cevapları bulurken de Türev Piyasanın matematiğinin sanıldığı kadar zor olmadığını göreceksiniz. Bakış açınız vadeli (future-forward) piyasalarla 3. boyuta taşınırken opsiyonlarla 4. boyuta taşınacak. Piyasada işlem yapmanın sadece almak ya da satmak olmadığını farklı enstrümanlarla kısa ve uzun dönemli stratejiler yapabileceğini öğreneceksiniz.

Siz de kontrollü stratejileri kullanarak korkuya, paniğe neden olmadan portföyünüzü kontrol etmeyi öğrenmek, getiri potansiyelinizi yükseltmek istiyorsanız bu eğitim tam da size göre…

Bir günlük sınıf içi eğitimin sonunda katılımcılar, Borfin’den eğitim sertifikası almaya hak kazanacak. Ayrıca Finnet Elektronik Yayıncılık sponsorluğu ile de 3 aylık Finnet Teknik Analist 4.0 kullanımı hediye.

Eğitimin Yeri ve Tarihi:

10 Nisan 2016 Pazar

İMED-İşletme İktisadı Enstitüsü Mezunlar Derneği
Şehit Muhtar Cad. İlkyaz Apt. No: 2/2
Taksim – İstanbul

Diğer Sınıf İçi eğitimlerimiz:

16-17 Nisan / Teknik Analizde Alım Satım Sistemi Geliştirme Eğitimi – Fuat Akman

30 Nisan / Şirketlerin Risk Yönetiminde Türev Araçların Kullanımı – Dr. Ahmet Kerem Özdemir

Eğitimle ilgili detaylara www.borfin.com.tr adresinden ulaşabilir.