SPF Lisanslamada tam başarı fırsatı!

Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu tarafından düzenlenen Lisanslama sınavlarına girecekler için sürekli güncel son mevzuata göre düzenlenen eğitimler Türk Sermaye Piyasalarının e-eğitim kuruluşu olan Borfin ve alanında uzman Minerva işbirliği ile başladı.

Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde, gerçekleşecek olan lisanslama sınavlarına girecek adaylar için Türkiye’nin alanında öncü ve uzman kuruluşları Borfin ve Minerva işbirliği ile kapsamlı bir e-eğitim seti hazırlandı. İlk eğitimler Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları ve Sermaye Piyasası Araçları 1. Bu eğitimin içeriğine ve detaylarına http://www.borfin.com.tr/egitim internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Sermaye piyasasında çalışmak isteyen kişilerin görev ve ihtisas konularına göre farklı lisans belgelerine sahip olmaları gerekiyor. Herhangi bir lisans belgesini alabilmek için lisanslama sınavlarından başarılı olmak ve sınav sonrası koşulları yerine getirmek zorunlu. Bu nedenle Türkiye’de ilk defa düzenlenen bu eğitimler, Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu (SPL) tarafından lisans almak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. Eğitimleri satın aldığınız andan itibaren dört ay boyunca en güncel hali ile izleyebilir. Sınav başarınızı artırabilirsiniz.

SPF Lisanslama Sınav eğitim setinin tamamı devreye girdiğinde tüm katılımcılar için başarılarını artırmada büyük bir eğitim setine kavuşmuş olacak.

Sınav başvurularını yaparken, evde, işyerinde, zaman ve mekan kısıtı olmaksızın eğitimleri takip edebilirsiniz. Sınava hazırlık yapanlar için ayrıntılar ve diğer bilgiler http://borfin.com.tr internet adreslerinde yayımlandı.

Detaylı bilgiye Borfin internet adresinden ulaşılabilir, başvurular için info@borfin.com.tr e-posta adresine mail atılabilir veya (0212) 644 20 20 aranabilir.