Sosyal Medya Veri Analizi ile Şirketinizi Ölçün!

Sosyal medya veri analiziyle, Twitter ve Facebook üzerinden şirketiniz ve rakiplerinizin durumunu ölçebilirsiniz.

Eğilimleri görerek, gidilen yöne göre plan geliştirebilirsiniz. İzinle toplanan veriler belli algoritmalara göre skorlanarak sayısallaştırılabilir. Böylece, içeriğin aldığı değere göre rakiplele aynı standard ölçüye göre kıyaslamak mümkün olacaktır.
Aşağıda, programdaki ekranlarla ilgili açıklamalar görebilirsiniz.

Analiz Ekranı:

Sosyal medyada yollanan postalara göre içeriklere bakıp hissiyat analizi yapılabilir ve olumlu/olumsuz durumuna göre kıyaslanabilir.

SMVA1

Yönetici özeti:

Zaman ve hissiyat boyutunda yollanan posta ve yorumlar özetle gösterilebilir.

SMVA2

Twitter analizi:

Mevcut Twitter kullanımına göre şirketlerle ilgili postalar detaylı olarak analiz edilir. Kullanıcı bazında trafiğe bakılıp, kitlenin zamanla değişen eğilimi görülebilir. Fikir liderleri tespit edilebilir.

SMVA3

Facebook analizi:

Hissiyat ve “likes” boyutunca ölçümler detaylı olarak yapılabilir. Şirketlerin sosyal medyadaki seslerini kıyaslamalı olarak görebilirsiniz.

SMVA4

Sonuç:

Temelde rekabet analizi için kullanabileceğiniz bu aracı. Sadece kendi şirketinizin izleri için detaylı analiz amaçlı da kullanabilirsiniz. Böylece sosyal medya ekibinizin planlaması ölçüm sonuçlarına dgöre daha sistemli şekilde yapılabilir.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir