Sahte muhaliflere kanmayın, sisteme güvenin

Atilla Yeşilada – 09.08.2018

Sabah keyifle uyandım, ekonominin nasıl çatır çatır battığına dair haberleri absint-kahve-cheese danish eşliğinde hazmederek keyifle kahvaltımı ettim ve bugün YouTube’da AKP’ye nasıl geçiririm diye oyun planımı hazırlamaya koyuldum ki…..

Sevgili Aşkım, hayatımın tek sahibi ve Odin’den daha çok korktuğum Tanrıça uyanıp telaş içinde şişman popomu dürtükleyerek derhal bu makaleyi yazmamı buyurdu.

Dün gece yine sadece onun gittiği o çok özel okuldan mezun olanların üye olduğu whatsapp gruplarında hararetli bir yazışma trafiği yaşanmış. ABD’de mukim bir sivri akıllı dolar 7.10 olacak demiş. Bir başka deha da “enflasyon %41 olmazsa anırırım” diye ilave etmiş. Facebook’u açtım, bana da göndermişler, fikrimi soruyorlar. Başka mesajlar da var, bankalar batıyor, paramı sistemden çekeyim mi, kambiyo rejimi değişecek, mevduata el koyacaklar. Akl-ı selimiyle tanıdığın Sayın Durmuş Yılmaz’a da teessüf ederim: Devlet emekli maaşlarını ödememezlik yapmaz, ama ödediği parayla bir somun ekmek alamazsınız, o başka birşey.

Devamı için TIKLAYINIZ!