Marbaş Mobile Kampanyası!

Kazanmaya “Marbaş Mobile” kullanarak başlayın…

Marbaş Menkul Değerler’in mevcut müşterileri ve yeni müşterisi olacaklara duyuru:

İşlemlerini iPhone, BlackBerry, üzerinden “Marbaş Mobile” ile gerçekleştiren ya da diğer online platformlarımızı kullanan yatırımcılarımızın iPhone, BlackBerry, iPad ya da Laptop taksitlerini biz ödüyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Marbaş Menkul Değerler’de aktif bir hesap bulundurmak ve aşağıda belirtilen süre ve tutarlarda işlem yapıyor olmak.

Bu kampanyadan nasıl yararlanacağım?

Öncelikle Marbaş Menkul Değerler’de bir hesabınız yok ise hesap açtırmak için 0212 286 30 00 nolu telefondan ya da www.marbasmenkul.com.tr adresindeki “Hesap Aç” bölümünü doldurarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. Hesabınız var ise bundan sonraki adımları takip ediniz.

Size ulaştırılacak olan “Kampanya Taahhüt Sözleşmesi”ni* imzalayınız ve en yakın birimimize ulaştırınız.

iPhone, BlackBerry, iPad ya da Laptop’tan dilediğiniz bir tanesini istediğiniz yerden alınız.

Taksitli almış iseniz ödeme planınızı ve faturanızın bir kopyasını, taahhütlü almış iseniz yaptığınız sözleşmenin kopyasını bize ulaştırınız.

Online Platformlarımız üzerinden işlem yapmaya başlayınız.

Kampanya koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

Ayrıca 0212 286 30 00 (Dahili: 201) numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir ya da iletisim@marbasmenkul.com.tr adresine bilgilerinizi göndererek müşteri temsilcilerimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir