Magdeburger Sigorta’dan Galatasaraylılar’a Özel Sigorta ve Kasko İmkânı

Magdeburger Sigorta Galatasaraylılar’a Özel Ferdi Kaza Sigortası ve Aslan Kasko Ürünlerini Taraftarlara Sundu

Magdeburger Sigorta, Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın forma sırt sponsoru oldu. Anlaşma, 2021 sezon sonuna kadar geçerli olacak. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısı ve imza töreninde Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Dorukhan Acar, Bor Holding Yönetim Kurulu Üyesi Müge Çetin, Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar yer aldı. Magdeburger Sigorta, Galatasaray Spor Kulübü sponsorluğu kapsamında 2 yeni ürününü taraftarlara sundu: Galatasaray Asistanslı Ferdi Kaza Sigortası ve Aslan Kasko.

GS Asistanslı Ferdi Kaza Sigortası 84 TL’lik özel fiyatı, geniş kapsamlı teminatları ve sigortalının hayatını kolaylaştıran asistans hizmetleri ile sektörde farklılık yaratıyor. Aslan Kasko ekonomik fiyatı ile sigortalının aracı hareket ederken veya park halindeyken meydana gelebilecek hasarlara, çalınma ve yanma gibi durumlara karşı geniş teminatlı bir içerik sunuyor. Her iki ürünün satışından Galatasaray’a da gelir aktarımı yapılacak.

GS Asistanslı Ferdi Kaza Sigortası’nda 50 bin TL tutarında vefat ve daimî maluliyet teminatları bulunurken; sigortalı Magdeburger Sigorta’nın konut ve araç yardım hizmetlerinden de yararlanabiliyor. Aslan Kasko ile ana teminatların yanı sıra, doğal afetler, toplumsal hareketler ve terör olayları sonucunda meydana gelen hasarlarda da araçlar teminat altına alınıyor. Seyir halinde yaşanan arıza durumlarında ise aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol yardım, lastik değiştirilmesi, ikame araç temini gibi yardım hizmetleri sunuluyor. Aslan Kasko, Galatasaraylı taraftarlara %10 indirim ile sunulacak.Magdeburger Sigorta’nın Galatasaray Asistanslı Ferdi Kaza Sigortası ve Aslan Kasko ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye Magdeburger Sigorta yetkili acenteleri veya https://www.magdeburger.com.tr/GS adresinden ulaşılabiliyor.