Londra Metal Borsası (LME) İşlemleri Gedik Yatırım ile Çok Kolay!

Uluslararası Piyasalar, yatırımcıların içinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine paralel, farklı alanlara yatırım yapabilme kabiliyetini artıran, dünyayı takip etmesini ve bundan fayda sağlamayı kolaylaştıran ülkemizde de son yıllarda giderek ilginin arttığı bir sermaye piyasaları alanıdır. Türk Lirası bazında getiri odaklı yurt içi piyasalardan ziyade, portföylerindeki döviz unsurlarına da fayda sağlayan uluslararası piyasalarda işlem gören sermaye piyasası ürünleri, geleceğe dair holistik bakış açısına da fayda sağlıyor.

Kurumsal yatırımcılar ise işletmelerinin nakit akışlarını risklere karşı korumak amacıyla Londra Metal Borsası’nda hedge yöntemlerini aktif olarak kullanılabilmesi onları rakiplerinden ayrıştırır. İhracat ve ithalat faaliyetlerinde endüstriyel metal fiyatlarını sabitleyerek operasyonel risklerinizi yönetebilirsiniz. Siz de Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar ayrıcalığıyla Londra Metal Borsası’nda bakır, çinko, alüminyum, nikel başta olmak üzere birçok endüstriyel metale yatırım yapabilirsiniz.

Alüminyum, Bakır, Nikel, Çinko, Kalay ve Kurşun işlemlerinizi Gedik Yatırım ayrıcalığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar, Yurt Dışı Hisse, Vadeli Ürünler, Opsiyon, Eurobond, LME ve Forex, CFD, ürünlerindeki yatırımlarınızda 24 saat yanınızda!

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın!…