İnfo Yatırım, güvenlik önlemlerini artırıyor

İnfo Yatırım, güvenli ve kaliteli hizmet için tek iletişim numarası belirledi: 444 46 36

Sermaye piyasalarında 33 yıllık deneyimi ve öncü olma misyonuyla faaliyet gösteren Türkiye’nin köklü aracı kurumlarından İnfo Yatırım, daha güvenli ve daha nitelikli hizmet sunmak için yalnızca 444 46 36 olan telefon numarası üzerinden iletişim kurulacağını açıkladı.

İnfo Yatırım İcra Kurulu Başkanı Ender Şahin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, İnfo Yatırım’ın, daha güvenli ve bilinçli bir yatırım ekosisteminin oluşmasına katkı vermeyi sürdürürken, bu amaca yönelik yöntem ve teknikleri de geliştirmeye devam ettiğini belirtti. Şahin’in, yatırımcı ve müşterilere yönelik açıklaması şöyle: “İnfo Yatırım olarak, yatırımcılarımızın ve müşterilerimizin bugünden itibaren daha güvenli ve daha nitelikli hizmet alabilmesi için yalnızca 444 46 36 olan telefon numarası üzerinden iletişim kurulacağını duyurmak isteriz. Kurumumuz adına 444 46 36 dışında herhangi bir numaradan gelen çağrı ve taleplerin dikkate alınmamasını önemle rica ederiz.”

Güvenli, kullanıcı dostu ve analitik

İnfo Yatırım İcra Kurulu Başkanı Ender Şahin, kurum olarak yatırımcıların hem güvenli hem kolay hem de yatırımlarına yön verirken analitik tekniklerinden maksimum yararlanabilmeleri için dijital teknolojilere sürekli yatırım yaptıklarını belirtti. Son olarak İnfo Yatırım’ın müşterilerine, dünyanın önde gelen ve 50 milyon yatırımcı ile analizcinin takip ettiği grafik ve analiz platformu TradingView üzerinden hesaplarını artık mobilde de yönetebilme ayrıcalığına kavuştuğunu hatırlatan Şahin, TradingView mobil entegrasyonunu Türkiye’de ilk kez İnfo Yatırım’ın sunduğunu vurguladı. Şahin, bugün itibarıyla Türkiye çapında 29 irtibat bürosu olan, yaklaşık 130 bin müşterisi bulunan ve ileri seviyedeki dijital teknolojilerle donatılan altyapısı, piyasanın en iyilerinden oluşan uzman ekibiyle İnfo Yatırım’ın finansal piyasalardaki öncü rolünü sürdürdüğünü kaydetti.

Türkiye’ye yayılan 29 İrtibat Bürosu

Hisse Senedi, Viop, Forex, Eurobond, Opsiyon, SGMK, Varant, Uluslararası Piyasalar ve Yatırım Fonları ürünleriyle faaliyetlerini sürdüren köklü aracı kurumlardan iNFO Yatırım, hizmetlerini dijital kanalların yanı sıra ülke genelindeki 29 irtibat bürosuyla da yatırımcılara ulaştırıyor.