İki Can Hamilelik Sigortası Artık Online

Demir Sağlık ve Hayat Sigorta’nın Sunduğu İki Can Hamilelik Sigortası Artık Bir Tık Uzaklıkta

Demir Sağlık ve Hayat Sigorta, sahip olduğu dinamik ekibi ve inovatif şirket yapısıyla güçlü teknolojik altyapısını da geliştirerek dijital dönüşüm sürecine girdi. Ürünlerini dijitalleştirmeye tüm hızıyla devam eden şirket, şimdi de Türkiye’nin en çok tercih edilen, hamilelik sigortası ürünü İki Can’ı web sitesinden online olarak satışa sundu. Hamilelik başladıktan sonra da yaptırılabilen en kapsamlı sigorta olarak öne çıkan İki Can Hamilelik Sigortası, artık anne adaylarının bir tık uzağında.

Pandemi döneminde pek çok hizmet online ortamda verilmeye başlandı ve bu sürece sigorta sektörü de dahil oldu. Özellikle son yıllarda sektörde dijitalleşmeye yönelik ciddi adımlar atılırken, pandemide bu gelişmelerin hız kazandığı gözlemlendi. Modern yaklaşım ve teknolojileri ürünleriyle birleştiren Demir Sağlık, pratik sigorta ürünlerinin online satışının artacağı öngörüsü ile sahip olduğu dinamik ekip ve inovatif şirket yapısıyla hızla dijital dönüşüm sürecine girdi.

Sahip olduğu 26 yıllık deneyimiyle bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşam kalitesini yükseltmeye odaklı butik hizmet anlayışını benimseyen Demir Sağlık, geniş network ağıyla tüm segmentlere yönelik stratejiler geliştiriyor. Sigortacılıkta, ezberleri bozan esnek ürünleriyle öncülüğünü sürdüren şirket, Türkiye’de büyük ilgi gören İki Can Hamilelik Sigortası ürününü Seyahat Sağlık Sigortası’ndan hemen sonra online satışa sundu. Sektörde yapılmayanı yapmayı, denenmeyeni denemeyi ilke edinen Demir Sağlık, anne adaylarının ilk tercihi olan İki Can Hamilelik Sigortası ile hamilelik esnasında da sigorta yapma fırsatı sunan ilk şirket olarak, sigortacılığı esneten bakış açısıyla farkını ortaya koymuştu. Hem hamilelik hem doğum için gerekli olan tüm kontrol ve uygulamalar düşünülerek hazırlanan İki Can ürünleri ile birçok anne adayının içi artık çok daha rahat. Bu nedenle pek çok ebeveyn hamilelik takibi ya da doğum için İki Can’ı tercih ediyor. Doğum teminatı içeren tüm sağlık sigortaları normal şartlarda bekleme süresine tabi tutuluyor ve hamileliğin planlanarak 6 ay ila 1 yıl öncesinde prim ödenmeye başlanması gerekiyor. Hamilelik başladıktan sonra dahi sigorta yapılmasına imkan sunan en kapsamlı bekleme süresiz poliçe olan İki Can Hamilelik Sigortası ile Demir Sağlık, hamileliğe risk değil sürpriz olarak baktığını ifade ediyor ve sigortacılık sektöründe esnek bir ürün olması ile farkını ortaya koyuyor.

Tüm anne adaylarının tercihleri düşünülerek geniş kurum ağı ile hazırlanan, bu nedenle en çok tercih edilen İki Can Hamilelik Sigortası, hamilelik süreci ve doğumu ya da sadece doğumu kapsayan alternatifleriyle artık anne adaylarının bir tık uzağında. Anne adayları, aynı zamanda bir tamamlayıcı sağlık sigortası olan ve SGK anlaşmalı tüm özel hastanelerde kullanabilecekleri İki Can Hamilelik Sigortalarını, aynı zamanda bir özel sağlık sigortası olan ve doğum için Florence Nightingale Hastanesi’ni tercih eden anne adayları için İki Can Premium Hamilelik Sigortası’nı ya da yine bir özel sağlık sigortası olan doğum için Amerikan Hastanesi ya da Koç Hastanesi gibi Vehbi Koç Grubu Hastanelerini tercih eden anneler, İki Can Koç Sağlık Sigortalarını demirsaglik.com.tr ya da ikican.demirsaglik.com.tr adresine girerek, istedikleri zaman başlatma fırsatına artık sahip olabilirler.