Fonbul’da Emeklilik Ve Yatırım Fonlarının A’dan Z’ye Analizi

Finnet, sermaye piyasaları analiz ve araştırma yazılımlarında Türkiye’de sektör lideri.

Sektörde pek çok öncü uygulamayı geliştiren Finnet, emeklilik fon piyasasında Türkiye’de en zengin bilgi ve analiz içeriğine sahip Fonbul’u, 2003 yılından itibaren kullanıcılarına sunuyor.

Emeklilik ve yatırım fonlarınızın ayrı ayrı A’dan Z’ye analizini yapmak için Fonbul.com da seçenekler arttı. Herkes dilediği fonların analizi yapsın diye 3 ayrı seçenek sunuluyor. Kullanıcılar Emeklilik Fonlarını ( BES ), fonbulemeklilik.com, Yatırım Fonlarını ise fonbulyatirim.com adresini ziyaret ederek kapsamlı analizler yapabilirler. Emeklilik ve yatırım fon analizini de birlikte yapmak istiyorsanız, zaten tek adresiniz www.fonbul.com!

Fonbul Emeklilik Fonları ( www.fonbulemeklilik.com )

BES’teki herkes kazansın diye yıllık alımda aylık sadece 9 TL!

Sahip olduğunuz emeklilik fonlarını inceliyor musunuz? Yıllık getirisinden memnun musunuz? Fon portföyünüzü yılda 6 kez değiştirebileceğini biliyorsunuz, peki hiç değiştirdiniz mi? Fon portföyünüzü değiştirirken ihtiyaç duyacağınız bütün analizler fonbulemeklilik.com adresinde!

Bireysel emeklilik fon fiyatları, getirileri, portföy dağılımları, yatırımcı sayıları vb. çok sayıda fon analizi yapabilmek fonbulemeklilik.com ile artık çok kolay. Fonbul Emeklilik, fonu seçiminde size yardımcı olacak önemli bir araç.

Fonbul Yatırım Fonları ( www.fonbulyatirim.com )

Performanslı yatırım fonlarını bulmanız için, yıllık alımda aylık sadece 9 TL!

Güncel yatırım fon fiyatları, getirileri, porföy dağılımları, yatırımcı sayıları vb. veriler ile sadece Fonbul’da bulabileceğiniz bilgi ve analizler, Fonbul Plus ile elinizin altında! Fonbul Plus Yatırım Fonları ile bütün fon haberlerine ulaşmak bir adım uzağınızda.

Ayrıntılı bilgi için www.finnet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN