Burgan Bank ekonomi destek paketini açıkladı

Burgan Bank kredi ürünlerinin ödemeleri 30 Haziran’a kadar ertelenebilecek

Burgan Bank, koronavirüs (Covid-19) salgınının ekonomik etkilerinden korumak amacıyla müşterilerine destek vermeye devam ediyor. Buna göre, 30 Nisan’a kadar olan tüm bireysel ve ticari kredi ürünlerinin anapara, faiz ve taksit ödemeleri, talep edilmesi halinde mevcut koşullarla 30 Haziran 2020’ye kadar ötelenebilecek.

Burgan Bank, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınının ekonomik etkilerinden müşterilerini korumak için destek olmaya devam ediyor. Bankadan yapılan açıklamada, “Bu zorlu günlerde ülkemize ve milletimize hizmet sunmak ve müşterilerimize destek olmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” denildi.

Anapara, faiz ve taksit ödemelerine erteleme

Burgan Bank’ın destek uygulaması kapsamında, 30 Nisan 2020’ye kadar olan tüm bireysel ve ticari kredi ürünlerinin anapara, faiz ve taksit ödemeleri, talep edilmesi halinde mevcut koşullarla 30 Haziran 2020’ye kadar ötelenebilecek. Bu imkândan yararlanmak isteyen Burgan Bank müşterilerinin, 0850 222 8 222 numaralı iletişim merkezi veya şubeler üzerinden başvuru yapması yeterli olacak.

Burgan Bank’ın koronavirüs salgını nedeni ile müşterilerine sunduğu diğer kolaylıklar da aşağıdaki maddeler halinde şöyle sıralanıyor:

· Burgan Bank Mobil ve İnternet Bankacılığı’ndan yapılan EFT ve havale işlemlerinden ücret alınmıyor.

· Nakit ihtiyaçların giderilmesi için ATM’lerden günlük para çekme limiti 5 bin TL’ye çıkarıldı.

· Burgan Bank müşterileri, Burgan Bank ATM’lerinin yanı sıra tüm İş Bankası Bankamatik’leri ve TEB ATM’lerinden TL bakiye sorgulama, para yatırma ve para çekme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN