ASELS ichimoku göstergesi nötr

Gazze’de soykırım 92 gündür devam ediyor. Diğer savaşlarda öldürülenlerin %7’si çocukken, Gazze’de öldürülenlerin %42’si çocuk ve İsrail’in işlediği suçlar Uluslararası ceza mahkemesine sunuldu. Ancak İsrail lobisi salgın bir hastalık gibi dünyaya nüfuz ediyor.

Gazze’de soykırım 92 gündür devam ediyor. İsrailli aktivist ve yazar Miko Peled: ❝İsrail ordusu

dünyanın en iyi eğitilmiş, en iyi ekipmana sahip, en iyi beslenen, terör örgütlerinden biridir. Generalleri üniformaları var. Ama tüm amaçları terörizm.❞ diye belirtti.

İsrail Terör Savunma Bakanlığı, savaşın ardından 12,500 askerinin engelli olarak sınıflandırılabileceğini duyurdu. 92 gündür her 5 dakikada bir çocuk öldüren bir terör sürüsü için bu sayı tartışma oluşturdu. Çünkü kırılmaz bükülmez bir siyonist propagandaları vardı.

Yeni başlayan bir döviz yatırımcısı için, ekonomik takvim konseptini kavramak gerçekten büyük bir iş! Ekonomik takvim, finans piyasalarını etkileyebilecek önemli ekonomik olayların zamanlamasını gösteren harika bir araçtır. DXY‘nin alım-satım süreçlerini öğrenmek, yatırım stratejilerini çözmek ve bu kararların döviz ticareti üzerindeki muazzam etkilerini anlamak, döviz yatırımcıları için gerçekten kilit bir konudur. Haydi, finans dünyasının heyecanlı yolculuğuna birlikte adım atalım!

Grafik TradingView’den

ASELS haftayı, geçtiğimiz ay yaşanan borsa hengamesinden 47. 44 TL’den yükselişle kapattı. Hareketli Ortalamalar Değerlendirmesi Güçlü Al derken osilatörler biraz nötr.

Teknik Göstergeler:

RSI (14): 59.35 (orta seviyede, yatırımcılar genellikle 70 üzerinde aşırı alım ve 30 altında aşırı satım olarak değerlendirirler). Stokastik %K ve %D: 82.70 ve 86.20 (yüksek seviyede, aşırı alım durumu). MACD Seviye ve Sinyal: 0.46 ve 0.24 (pozitif, boğa eğilimi). ADX (14): 19.46 (trendin gücünü ölçer, düşük bir değer genellikle yatay bir trendi gösterir).

ASELSAN hisse senedinin teknik göstergelerinin genellikle olumlu olduğu ve güçlü bir alım sinyali gösterdiği söylenebilir. Aselsan hisse senedi için, şu anki değerlere göre, Ichimoku göstergesi genel olarak nötr bir durumu işaret etmektedir.

Sonuç itibariyle, malum savunma sanayimiz olmasaydı, siyonistler bizim de yaşlı, kadın, bebek, gazeteci demeden içimizden geçerlerdi ve soykırım yaparlardı. SiHA’nın gururu ve en çok İHA ve SİHA ihracat eden Bayraktar vergi rekortmeni oldu. Türkiye savunma sanayinin yanında çip, yapay zeka ve nano teknolojide de ilerlemelidir.

Okan Özdemir