0’dan 100’e On-Line Borsa Seminerleri

0’DAN 100’E BORSA – İNTERNET

TARİH : 16 Ekim – 20 Ekim 2017
SAAT : 19:00 – 21:00

Organizasyon

Bu seminer BORSA GÜNDEM ve INFORCE Finansal Çözümler, Eğitim ve Danışmanlık tarafından organize edilmektedir.

Amaç

Borsada kazanmak sabır ve özen ister. Temeli olmayan duyumlara dayanarak panik halinde yapılan sık alım/satımlar, yatırımcılara değil, komisyon geliri artan aracı kurumlara kazanç sağlar. Bu seminerlerin amacı Türk sermaye piyasalarına hangi finansal araca ne zaman yatırım yapacağını bilen ve analiz yeteneği olan nitelikli, bilgili ve bilinçli yatırımcılar yetiştirmektir.

Hedef Kitle

Seminerler borsa ve sermaye piyasalarında alım-satım, analiz ve yönetim tekniklerini öğrenerek yatırım konusunda uzmanlaşmak isteyen herkese açıktır.

Seminerde Kullanılacak Materyaller

Seminerler FİNNET Analiz Programları eşliğinde uygulamalı olarak verilecektir.

Program

PAZARTESİ – YATIRIM ORTAMI: Makroekonomik Göstergelerin Takibi ve Yorumu (Dr. Gökhan UGAN)
Hisse senedi fiyatlarını etkileyen faktörler, piyasalarda fiyat oluşumu, ödemeler dengesi istatistikleri, kredi/risk derecelendirmesi, takip edilmesi gereken temel göstergeler

SALI – DOĞRU HİSSEYİ SEÇME: Mali Analiz Teknikleri (Sami ARSLAN, SMMM)
Bilanço kalemleri ve yorumlanması, gelir tablosu kalemleri ve yorumlanması, yatay ve dikey bilanço analizi, oransal analiz

ÇARŞAMBA – DOĞRU ZAMANI SEÇME: Teknik Analiz (Zeynep Candan AKTAŞ)
Trend analizi, destek ve direnç noktalarının tespit edilmesi, temel teknik indikatörler, temel teknik formasyonlar

PERŞEMBE – DOĞRU KOMPOZİSYONU OLUŞTURMA: Portföy Yönetimi (Dr. Gökhan UGAN)
Statik ve dinamik portföy yönetim teknikleri, portföy riskinin ölçülmesi, portföy kompozisyonunun değiştirilmesi, hisse senetlerinin mevsimselliği

CUMA – DOĞRU KALDIRACI KULLANMA: Risk Yönetimi (Dr. Gökhan UGAN)
Risk ile getiri arasındaki ilişki, risk yönetiminde kullanılan araçlar, portföyün riskten korunması, portföy getirisinin garanti altına alınması

Tarih ve Saat

Seminerler 16 Ekim – 20 Ekim 2017 tarihleri arasında, 19:00 – 21:00 saatlerinde internet üzerinden yapılacaktır.

Ücret

Seminerlere katılım ücreti KDV dahil 500 TL’dir.

Seminerlere Nasıl Katılacağım?

Yukarıda yer alan “Eğitim Kayıt” butonuna tıklayarak kişisel bilgilerinizi girin ve ücretinizi yatırın. Giriş tamamlanıp ücret yatırıldıktan sonra e-posta adresinize gönderilecek olan davet mesajındaki linki tıklayarak webinara kayıt yaptırın. Webinarın düzenleneceği gün ve saatte etkinliğe nasıl katılabileceğinize dair açıklamalar e-posta adresinize bilahare gönderilecektir.

Seminerlere Katılabilmek İçin Tavsiye Edilen Bilgisayar Özellikleri

Internet Explorer 7.0 veya daha üzeri, Mozilla Firefox 4.0 veya üzeri, Google Chrome 5.0 veya üzeri sürüm tarayıcı (JavaScript etkinleştirilmiş olmalı)
Windows 10, 8, 7, Vista, XP veya 2003 Server işletim sistemi
Kablolu modem, DSL veya daha iyi internet bağlantısı
Çift çekirdek 2.4GHz CPU veya daha hızlı işlemci, 2GB RAM (tavsiye edilen)
Katılımcıların mikrofonlu kulaklık vasıtasıyla seminerlere katılması tavsiye edilir.
Daha düşük özellikteki bilgisayarlarda performans sorunu yaşanabilir.

Seminer Başvurusu, Kayıt, Ödeme ve İade Bilgileri

Başvurular yukarıda yer alan “Kayıt Yaptır” butonuna tıklayınca açılan forma kişisel bilgiler girilerek ve program ücretini havale veya 3D güvenliğe sahip sanal post üzerinden kredi kartıyla tek seferde ödenerek yapılır.

Seminerlere son başvuru tarihi 13 Ekim 2017’dir. Son başvuru tarihine kadar yapılacak iptal başvurularında ücretin tamamı iade edilir. Kredi kartıyla yapılan ödemelerde bankanın belirlediği iade koşulları uygulanır. Son başvuru tarihinden sonra yapılan iptal başvurularında para iadesi yapılmaz, ancak ödenen paranın ileride açılacak başka bir programa saydırılması veya isim değişikliği yapılması mümkündür. Yeterli başvurunun olmaması durumunda katılımcıların yatırmış olduğu paralar iade edilir.

Lokasyon

İnternet (Katılımcılar seminerlere kişisel bilgisayarları, tabletleri veya cep telefonları vasıtasıyla interaktif olarak katılabilirler)

KAYIT İÇİN HEMEN TIKLAYIN.