Yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsat!

İnfo Yatırım’dan yatırımcılara dünyanın önde gelen grafik platformu TradingView hediye

İnfo Yatırım, mevcut ve yeni katılacak 500 müşterisine dünyanın önde gelen grafik ve analiz platformu TradingView üyeliği hediye kampanyası başlattı. Kampanya 24 Kasım – 23 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak.

Sermaye piyasalarında 33 yıllık deneyimi ve öncü olma misyonuyla faaliyet gösteren Türkiye’nin köklü aracı kurumlarından İnfo Yatırım, düzenlediği bir kampanyayla mevcut ve yeni 500 müşterisine grafik ve analiz platformu TradingView’a üyelik hediye edecek.

Dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcısı olan, analist ve yatırımcılar tarafından küresel piyasalardaki fırsatları tespit etmek için kullanılan grafik platformu TradingView’in Türkiye’de ilk mobil entegrasyonu gerçekleştiren İnfo Yatırım, şimdi de mevcut ve yeni müşterilerine özel kampanyayla bu platforma üye olma ayrıcalığını sunuyor. Müşterilerinin yatırımlarına yön verirken en doğru kararları alabilmeleri için dijital teknolojilerden maksimum seviyede yararlanan İnfo Yatırım’ın kampanyasına 24 Kasım – 23 Aralık 2023 tarihleri arasında katılmak mümkün olacak.

Yeni müşterilere özel

Yapılan açıklamaya göre İnfo Yatırım’da yeni hesap açıp, kampanya sürecinde en çok net komisyon üreten ilk müşteri, 59.95 dolar değerinde 1 aylık TradingView Premium Paketi kazanacak. En çok net komisyon üreten 2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10. müşteriler, 29.95 dolar değerindeki 1 aylık TradingView Plus Paketi, 11. müşteriden başlayarak belirlenecek 250. müşteriye kadar 240 müşteriye ise 14.95 dolar değerindeki 1 aylık TradingView Essential Paketi hediye edilecek. Kampanya döneminde kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere Pay Piyasası (Hisse) ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası (VİOP) işlemlerinde minimum 500 TL’lik net komisyon üreten yatırımcılar yararlanabilecek. Kampanya bitiş tarihinden sonraki ilk iş gününde çekilecek rapor ile belirlenmek üzere, kampanya süresi boyunca Pay Piyasası ile VİOP işlemlerinden minimum 500 TL net komisyon yaratması ve hesabında minimum 100.000 TL bulundurması ana koşul olarak belirlendi.

Kampanya mevcut müşteriler için de geçerli

İnfo Yatırım mevcut müşterilerini de kampanyaya dahil etti. Kampanya sürecinde en çok net komisyon üreten müşteri, 59.95 dolar değerindeki 1 aylık TradingView Premium Paketi ile ödüllendirilecek. Kampanya sürecinde en çok net komisyon üreten 2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.,10. müşteriler 29.95 dolar değerindeki 1 aylık TradingView Plus Paketi, 11. müşteriden başlayarak belirlenecek 250. müşteriye kadarki 240 müşteriye ise 14.95 dolar değerindeki 1 aylık TradingView Essential Paketi hediye edilecek.

İnfo Yatırım’da hesabı olup Pay Piyasası ve VİOP’ta Ekim 2023 ayında net komisyon geliri 250 TL ve altında olan ilk 250 adet müşterinin; kampanya bitiş tarihinden sonraki ilk iş gününde çekilecek rapor ile belirlenmek üzere, kampanya süresi boyunca Pay Piyasası ile VİOP işlemlerinden minimum 500 TL net komisyon yaratması ve hesabında minimum 100.000 TL bulundurması gerekiyor.

Kampanyaya katılmak için TIKLAYIN!