Osmanlı Menkul Web Sitesi Tasarımı Alanında Olağanüstü Başarı Ödülünü Kazandı

Osmanlı Menkul Değerler A.Ş., web sitesi tasarımı ile uluslararası IMA 2015 ödüllerinde, bankacılık kategorisinde olağanüstü başarı ödülünü kazandı.

Interactive Media Awards (IMA) ödülleri 2006 yılından bu yana her yıl web sitesi tasarım ve gelişimi alanında farklı iş kolları kategorilerinde veriliyor. Interactive Media Council (IMC) tarafından verilen IMA ödülleri verilirken web sitelerinde yüksek mükemmellik standartları olarak tasarım, erişilebilirlik, kullanım ve güvenlik kriterleri değerlendiriliyor. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Topbaş yaptığı açıklamada Dreams&Bytes tarafından tasarımı gerçekleştirilen web sitelerini planlarken verdiğimiz hizmet, ürün ve platform tanıtımlarını ön plana çıkarmaya çalıştıklarını belirtti. Sermaye piyasalarını takip eden kişilerin ihtiyaçlarına ve kullanımlarına göre farklı web siteleri ve işlem platformları üzerine sürekli yatırım yaptıklarını belirten Ömer Topbaş, Osmanlı Menkul web sitesinde ( www.osmanlimenkul.com.tr ) kurumun tanıtımı, sundukları ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve videolarına yer verdiklerini, aynı zamanda site üzerinden hizmetlerimizle ilgili iletişim kanallarını açık tuttuklarını ilave etti. Osmanlı Menkul’ün bir diğer sitesi olan Borsadirekt sitesinde ise kullanıcılara bedava canlı piyasa izlerken tüm sermaye piyasaları ve ürünleri ile ilgili analiz araçları sunuluyor. Osmanlı Menkul kendi müşterilerine, ihtiyaçlarına ve işlem türlerine uygun olarak hisse senetleri, vadeli piyasalar, yatırım fonları, tahviller ve fx ürünlerinde farklı işlem platformları geliştiriyor. Kurum, gelişmekte olan ülkelerde Avrupa ortalamalarının üzerinde internet ve mobil kullanımının bulunduğu ülkemizde bu kanallar üzerinden bireysel yatırım ürünleri sunmanın önemli bir ihtiyaç olduğunu düşünüyor.

2006 yılından beri website tasarımı ve geliştirilmesinde en yüksek mükemmellik standartlarını kabul ederek, kuruluşların gösterdikleri üstün başarıları ödüllendirir.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir