TOSB Ekonomi Zirvesi İnfo Yatırım Sponsorluğunda Gerçekleştirildi

Sektörde uzman kişileri bir araya getiren, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren My Eğitim Danışmanlığı’nın organizasyonunu sağladığı TOSB Ekonomi Zirvesi 11 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirildi. Zirvede, sektörün uzman isimleriyle beraber ekonomi gündemi ve finans dünyasına dair güncel konular ele alındı.

Bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığının yanı sıra, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri de sunan yenilikçi sermaye piyasalarının aracı kurumlarından İnfo Yatırım ile Hedef Holding, Hedef Girişim, Startup Burada, İdeal Data Finansal Teknolojiler sponsorluğunda gerçekleşen TOSB Ekonomi Zirvesi’nde sektörün profesyonel isimleri sanayicilerle bir araya geldi.

11 Mayıs Çarşamba günü, saat 10.30’da TOSB Toplantı Salonu’nda gerçekleşen TOSB Ekonomi Zirvesi, İnfo Yatırım Kurumsal İletişim Direktörü Mine Uzun’un moderatörlüğünde gerçekleşti. TOSB Ekonomi Zirvesi oturumunda; İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emre Alkin, Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, Piri Reis Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu, Hedef Portföy Genel Müdürü Ercan Güner, İnfo Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Mert Yılmaz ve BTS Bilişim Genel Müdürü Nadi Tanca güncel konular ile ekonomi gündemini beraber yorumladılar.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!