Makropa.com ‘Blockchain Economy Istanbul Summit’e katılıyor

Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım platformu Makropa.com, 20 Şubat’ta uluslararası ‘Blockchain Economy Istanbul Summit’de ziyaretçileriyle buluşacak…

Dünyanın en önemli kripto para konferanslarından “Blockchain Economy Istanbul Summit” 21. yüzyılın en büyük teknolojik ve finansal devrimi Blockchain’in geleceğini tartışmak için 20 Şubat’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Konferansın sponsorlarından biri ve katılımcısı olan Makropa.com çalışmalarını ve yeni hedeflerini fuarda ziyaretçilerine aktaracak. Makropa.com Genel Müdürü Murat Basri Helvacıgül, fuara katılım gösteren ilk 5.000 kişiye başlangıç üyeliği ile 10 TL bakiye + 50 Makrocoin ve 3 ay komisyonsuz alışveriş hediye edeyeceklerini belirtti. Türkiyenin en gelişmiş kripto alım satım platformu makropa.com çalışmalarını ve yeni hedeflerini fuarda ziyaretçilerine aktarmak için sabırsızlanıyor.

Makropa 7/24 işlem yapmaya olanak tanıyor
2018 yılında kurulan ve Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım platformu olan Makropa.com kendi geliştirdiği borsa platformuna, gelişmiş bilgi teknolojileri alt yapısına, profesyonel destek ekibine ve yüksek güvenlik standartlarına sahip. Makropa platformu üzerinde Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin alım-satım işlemleri yapılmaktadır. Kullanıcılar banka havalesi ve Papara sistemi ile TL yatırıp istedikleri kriptoparayı satın alabilirler. Makropa kullanıcılarına gelişmiş güvenliğe sahip kripto para cüzdanları sunar. Kullanıcılar kripto paralarını kripto para cüzdanlarında güvenle saklayabilirler. Makropa platformu 7/24 yatırım işlemi yapmaya olanak tanır. Kullanıcılar banka havalelerini mesai sonrası da gerçekleştirebilir ve alış satış işlemlerine devam edebilirler.

Yüksek Güvenli Altyapı
Makropa altyapısı bağımsız güvenlik kuruluşları tarafından sızma testlerinden geçirilmiştir. Makropa’da tüm kripto paralar güvenli soğuk cüzdanlarda saklanır. Makropa platformu 7/24 güvenlik şemsiyesi altındadır.

Macro Coin ile Türkiye’nin yerli , dinamik yeni nesil kripto parası geliyor..
Makropa.com kullanıcıları yaptıkları her alım-satım işleminde Makro Coin kazanırlar. Makro Coin, Türkiye’nin bir numaralı kripto parası olmayı hedeflemektedir.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN