Krizle Savaşan Patron

Adı her ne kadar telaffuz edilmese de son yılların en büyük kriz dönemini yaşamakta olduğumuz bir gerçektir. Ekonominin geçirdiği bu en zor günler iş hayatını, özellikle patronların ciddi olarak etkilemeye devam etmektedir. Çok ciddi kaynak sorunları yaşayan işverenler kurdukları işletmeleri ayakta tutabilmek için büyük bir mücadele vermektedirler.

Ciddi sermaye kayıpları, yaşanan belirsizlikler, nitelikli iş gücü sorunları, zaman yönetimi ve artan maliyetler patronların kendilerini geliştirmelerini zorunlu kılmaktadır. Tüm bu sorunların üstesinden gelmek, işverenlerin alacakları doğru ve isabetli kararlarla mümkün olacaktır. Bu sebeple gerek yılların tecrübesi bulunan iş adamlarımız, gerekse yönetime yeni gelmiş ya da işletmesini yeni kurmuş olan iş adamlarımızın derhal ve isteyerek kendilerini geliştirmeleri, yeni gelişen durumlara ayak uydurmaları gerekmektedir.

Eğer işinizi ayakta tutmak ya da geliştirip büyütmek istiyorsanız, diğer bir deyişle KRİZLE SAVAŞAN PATRON olmak istiyorsanız aşağıda belirtilen konularda kendinizi geliştirmeniz gerekiyor.

1-) Risklerinizi ve fırsatlarınızı görmeyi acilen öğrenmelisiniz,

2-) Mevcut kaynaklarınızı Etkin ve Verimli olarak kullanmayı öğrenmelisiniz,

3-) Doğru maliyetleri ve vergisel avantajları iyi belirlemeniz gerekiyor,

4-) Basitte olsa Gelir-Gider Bütçesi oluşturmayı ve Nakit Akışını takip etmeyi bilmelisiniz,

5-) Zaman yönetimi konusunda kendinizi geliştirmelisiniz,

6-) Nitelikli İş gücü istihdamı yapmayı öğrenmelisiniz,

7-) Doğru bir iletişim ve bilgi akışı sağlayabiliyor olmalısınız.

Sağlam ve güçlü bir ekonomi için eğitim ve öğrenim şart. Bilgi güçtür.

Uğur Demirkıran

0533 433 53 55

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN