Para & Borsa

Krizle Savaşan Patron

Adı her ne kadar telaffuz edilmese de son yılların en büyük kriz dönemini yaşamakta olduğumuz bir gerçektir. Ekonominin geçirdiği bu en zor günler iş hayatını, özellikle patronların ciddi olarak etkilemeye devam etmektedir. Çok ciddi kaynak sorunları yaşayan işverenler kurdukları işletmeleri ayakta tutabilmek için büyük bir mücadele vermektedirler.

Ciddi sermaye kayıpları, yaşanan belirsizlikler, nitelikli iş gücü sorunları, zaman yönetimi ve artan maliyetler patronların kendilerini geliştirmelerini zorunlu kılmaktadır. Tüm bu sorunların üstesinden gelmek, işverenlerin alacakları doğru ve isabetli kararlarla mümkün olacaktır. Bu sebeple gerek yılların tecrübesi bulunan iş adamlarımız, gerekse yönetime yeni gelmiş ya da işletmesini yeni kurmuş olan iş adamlarımızın derhal ve isteyerek kendilerini geliştirmeleri, yeni gelişen durumlara ayak uydurmaları gerekmektedir.

Eğer işinizi ayakta tutmak ya da geliştirip büyütmek istiyorsanız, diğer bir deyişle KRİZLE SAVAŞAN PATRON olmak istiyorsanız aşağıda belirtilen konularda kendinizi geliştirmeniz gerekiyor.

1-) Risklerinizi ve fırsatlarınızı görmeyi acilen öğrenmelisiniz,

2-) Mevcut kaynaklarınızı Etkin ve Verimli olarak kullanmayı öğrenmelisiniz,

3-) Doğru maliyetleri ve vergisel avantajları iyi belirlemeniz gerekiyor,

4-) Basitte olsa Gelir-Gider Bütçesi oluşturmayı ve Nakit Akışını takip etmeyi bilmelisiniz,

5-) Zaman yönetimi konusunda kendinizi geliştirmelisiniz,

6-) Nitelikli İş gücü istihdamı yapmayı öğrenmelisiniz,

7-) Doğru bir iletişim ve bilgi akışı sağlayabiliyor olmalısınız.

Sağlam ve güçlü bir ekonomi için eğitim ve öğrenim şart. Bilgi güçtür.

İletişim için tıklayın…

Uğur Demirkıran

0533 433 53 55


İlgili aramalar:

  • Krizle
  • uğur demirkıran
Etiketler: , , , , ,
Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. BİST isim ve logosu `Koruma Marka Belgesi` altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST`a ait olup, tekrar yayımlanamaz.
Copyright © 2010 - 2017 Para & Borsa
dpx