Uygulamalı Blockchain Konferansı / 19 Nisan 2018

Türkiye’de özellikle teknolojik eğitimler alanında yoğunlaşan Almanya merkezli Grundig Akademie 19 Nisan 2018 tarihinde İstanbul’da uygulamalı bir blockchain konferansı düzenliyor. Konferansta dört sektöre ağırlık verilecek

Türkiye’de özellikle teknolojik eğitimler alanında yoğunlaşan Grundig Akademie İstanbul 19 Nisan 2018‘de uluslararası uzmanların katılımıyla Levent Grand Wyndham Hotel’de uygulamalı bir blockchain konferansı düzenliyor. Konferansa Frankfurt School Blockchain Center (BC), Chainstep, DLT Kapital ve Defterhane destek veriyor.

Dijitalleşmeyi yakından takip eden iş dünyasına hitap eden konferansta, blockchain teknolojisi, farklı sektörlerdeki uygulama alanları ve sunduğu imkanlar uygulamalı olarak ele alınacak.

Kamu ve özel sektör açısından blockchain, blockchainin insan kaynakları alanına olası etkileri, kripto paralar, blockchainin KOBİ’lere sunduğu fırsatlar, blockchain ile yeni ödeme yöntemleri ve yeni iş imkanları gibi başlıkların masaya yatırılacağı konferansta ayrıca dört paralel workshop kapsamında farklı sektörlere göre uygulamalara ağırlık verilecek. Frankfurt School Blockchain Center ve Chainstep uzmanları tarafından yönetilen workshop oturumlarında enerji, bankacılık ve finans, nakliye ve lojistik, sağlık ve farma sektörlerinde blockchain uygulamaları ele alınacak.

Etkinliğe ilişkin bir açıklama yapan Grundig Akademie İstanbul Yöneticisi Dr. Kadri Bahşi blockchain sisteminin gelecekte hızla yayılarak iş hayatında ciddi değişimlere yol açacağını ve bu nedenle Almanya’nın blockchain konusunda lider kuruluşu olan Frankfurt School BC ile birlikte İstanbul’da bir Blockchain Merkezi kurduklarını belirtti.

KATILIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN…

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin