İnfo Yatırım’dan yeni yatırımcılara özel kampanya!

İnfo Yatırım’dan yeni yatırımcılara “İyi Gelir” portföy paketi hediye!

Sermaye piyasalarının yenilikçi aracı kurumlarından İnfo Yatırım, aralık ayında yeni hesap açarak işlem yapan yatırımcılara, 500 TL değerindeki İyi Gelir portföy paketi hediye ediyor. 6 ay ücretsiz kullanıma sunulan İyi Gelir portföy paketinde trend fonlardan kişiye özel fon sepetlerine, kapsamlı fon analizlerinden enflasyonist ortamda önerilen fonlara dek, pek çok hizmet avantajlı bir şekilde sunuluyor.

1994 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren İnfo Yatırım, yeni yatırımcılar için avantajlı bir kampanyayı hayata geçiriyor. ‘İyi Gelir’ Kampanyası kapsamında aralık ayı boyunca yeni hesap açarak bir işlem yapan ilk 200 yatırımcıya İyi Gelir portföy paketi hediye ediliyor.

6 ay ücretsiz sunulan pakette; hızlı ve detaylı fon filtreleme, fon karneleri, mevcut portföy görüntüleme, portföy analiz, kapsamlı fon analizleri, enflasyonu/borsayı yenen fonlar, trend fonlar, tematik fon listeleri, İyi Gelir’in seçtiği fonlar, detaylı yatırım fonları analiz videoları, kişiye uygun fon sepetleri, piyasa ve fon analizleri özel programı, haberler ve bültenler yer alıyor.

Yeni hesap açarak İnfo Yatırım’ın avantajlı dünyasından faydalanmak isteyenler https://hesapac.infoyatirim.com/iyi-gelir-portfoy-kampanyasi/ adresinden kayıt yaptırabilir.