Gözde Girişim Hisse Yorumu / Gedik Yatırım – (07.08.2012)

Gözde Girişim Hisse Yorumu

Fatih projesi için TÜBİTAK ve Yatırım Ajansı ile birlikte çalışan Gözde Girişim’in iştiraklerinden Eksper Bilgisayar’ın ihaleyi alması şirket için oldukça önemli. Öte yandan Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın otoyolların özelleştirilmesi için ön yeterlilik tarihini 3 Eylül’e almasıyla ihaleye Koç Holding – Yıldız Holding (Gözde Girişim) – Malezyalı UEM bir konsorsiyum ile katılacak. İhalenin sonucuna göre alternatif olarak Asya ve Orta Doğu’da faizsiz enstrümanlara yönelik projeleri de olabilir. Ayrıca Şirket yenilenebilir enerji alanına da girmek istiyor. Kış nedeniyle birkaç ay ertelenen tarım gıda alanındaki iştiraki ‘Karma Tarım’da ki dondurulmuş patates projeleri de sırada bekliyor. Gözde Girişim hisseleri için 4.20 TL hedef fiyat öngörüyoruz.

Hedef fiyatı : 4.20

Yükselme potansiyeli: % 18

Kaynak: Gedik Yatırım Ağustos 2012 Aylık Rapor

Hisse senetleri ve piyasalar konusunda sormak istediklerinizi piyasa uzmanımıza aşağıdaki form yardımıyla iletebilirsiniz.

İletişim Formu

İletişim formu için buraya tıklayın

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir