EUR/USD Paritesi Yorumları / İnfo Yatırım – (28.02.2024)

Haftaya 1.0828 seviyelerinde başlangıç yapan EURUSD paritesi, hafta içerisinde dengeli fiyatlama hareketleri gerçekleştirdi. Bu hareketlenmeler ile birlikte parite, haftanın üçüncü işlem gününe de haftaya başlangıç seviyesinin yakınlarında başladı. Yeni günde Euro kanadında ekonomik veri bakımından cılız bir gün bizleri bekliyor. Bununla birlikte ABD kanadından gelecek olan büyüme verisi ise haftanın en önemli ekonomik verilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Veri TSİ 16:30’da açıklanacak. Veri ile birlikte FED’in faiz indirim adımının ne zaman olabileceği yönünde ipuçları aranacak. Genel beklentiler ise ilk indirim adımının yaz başlarında olabileceği yönünde. EURUSD paritesini teknik olarak inceleyecek olursak 1.0873 – 1.0935 – 1.1000 seviyeleri direnç noktaları olarak; 1.0803 – 1.0760 – 1.0697 seviyeleri ise destek noktaları olarak takip edilebilir.

Kaynak: İnfo Yatırım Forex Günlük Bülten

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!