EUR/USD Paritesi Yorumları / İnfo Yatırım – (2.04.2024)

Haftanın ikinci işlem gününde piyasalar açıklanacak olan PMI verilerini takip edecek. İlk olarak 10:55’te Euro kanadının lokomotif ekonomisi Almanya’dan gelecek olan PMI verisi izlenecek. Ardından 11:00’da Euro bölgesi açıklanacak. Ardından gözler tekrar Almanya’ya çevrilecek. TSİ 15:00’da açıklanacak olan enflasyon verisi ile Euro varlıklarında volatilite artacaktır.

Avrupa Merkez Bankası’nın da yakından izleyeceği veri ardından bankanın faiz indirim yönünde ne zaman ilk adımı atabileceği yönünde ipuçları aranacak. Yarın ise Euro bölgesinden gelecek olan enflasyon verisi izlenecek. ABD kanadında ise 17:00’da iş imkanları ve personel değişim oranı verisi ile küresel bazda volatilite artacaktır. EURUSD paritesini teknik olarak inceleyecek olursak 1.0803 – 1.0858 – 1.0902 seviyeleri direnç noktaları olarak; 1.0761 – 1.0724 – 1.0693 seviyeleri ise destek noktaları olarak takip edilebilir.

Kaynak: İnfo Yatırım Forex Günlük Bülten

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!