Borsa İstanbul’da gong, Global Girişimcilik Haftası için çalacak

– Borsa İstanbul Özel Pazar’ın faaliyete başlamasının ikinci yıl dönümü kutlaması ve Global Girişimcilik Haftası’nın resmi açılışı, Borsa İstanbul’da çalacak gongla yapılacak.

Girişimcilerin ve büyüme potansiyeli olan tüm şirketlerin halka açılmaksızın yatırımcılarla buluştuğu, şirketler ile yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platform olan Borsa İstanbul Özel Pazar, ikinci yıl dönümünü Global Girişimcilik Haftası’nda kutlayacak.

Geçtiğimiz iki yılda, büyüme potansiyeli olan pek çok girişimci şirket ve yatırımcıyı tek çatı altında buluşturan Borsa İstanbul Özel Pazar, geçen yıl olduğu gibi Global Girişimcilik Haftası’nın resmi açılışına ev sahipliği yapacak.

Uluslararası Girişimcilik Merkezi yetkilileri ve Borsa İstanbul yöneticilerinin katılacağı “Yıldönümü Kutlaması” ve “Global Girişimcilik Haftası Resmi Açılışı” Borsa İstanbul gonguyla başlayacak.
Açılışın ardından, Türkiye’deki başarılı teknoloji girişimcilerini ele alan bir panel gerçekleştirilecek. Global Girişimcilik Haftası, bu yıl Kasım ayında 160 ülkede aynı anda kutlanacak.

Tarih:11.11.2016
Saat: 08:30
Yer: Borsa İstanbul A.Ş.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN