Alarko Carrier 2023 4. Çeyrek Kâr Rakamlarını Açıkladı

Alarko Carrier A.Ş. 2023 Yılı Mali Sonuçlarını Açıkladı…

Alarko Carrier olarak 2023 yılında ana faaliyet alanlarımızın her bir kategorisinde, ürün gamımıza dahil ettiğimiz yenilikçi ürün seçenekleriyle, pazardaki rekabet gücümüzü üst seviyelere taşıdık. Hedeflerimize uygun şekilde, yeni ürünlerimize yönelik talep artışıyla birlikte pazar payımızı birçok ürünümüzde artırdık. Kurulduğumuz günden bu yana iklimlendirme sektörünün öncü markası olarak, Türkiye ve dünya pazarının ihtiyaçlarına uygun, yüksek teknoloji ürünler geliştirdik. 2023 yılında da ciromuzun büyük bir kısmını Ar-Ge yatırımlarına ayırarak büyümeye devam ettik. Güçlü alt yapısı, teknolojisi ve kendi elektriğini üretecek çevre dostu yeni fabrikamızı Eskişehir’de kurduk. Bu sayede yenilikçi ürünlerimizin gamını arttırarak pazardaki yerimizi kuvvetlendirmeyi hedefledik.

2023 yılı mali sonuçlar açısından sağlam mali yapımız ve doğru finansal aksiyonlarımız sonucunda yılı yüksek ciro artışı ile tamamladık. Ayrıca ürün çeşitliliğini sağlayarak, dijital dönüşüm çalışmalarımızı ve Ar-Ge yatırımlarımızı hızlandırıp zorlu koşullara rağmen başarılı sonuçlar elde ettik. Güçlü marka kimliğimiz, üretimden satış sonrası hizmetlere kadar her alana taşıdığımız toplam kalite anlayışımız, çalışanlarımız, bayilerimiz ve müşterilerimizle kurduğumuz sağlam bağ ile büyüklüğümüzü koruduk.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!