100.000 TL İle Borsa Deneyimi!

SanalBorsam’la bu yıl sen de risk almadan büyük oyna!

Eğitimleri ve üç yarışma ligiyle öğrencilere bambaşka bir sanal borsa deneyimi yaşatmayı amaçlayan ücretsiz yarışma SanalBorsam’ın kayıtları açıldı!

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yatırım Kulübü tarafından bu yıl 9. kez düzenlenecek olan SanalBorsam, öğrencilere finansal okuryazarlık konusunda bilgi verici eğitimler sunarken deneyim kazanmalarını amaçlayan, aynı zamanda ücretsiz olan bir yarışmadır. Yarışmada belirli dereceye giren katılımcılılar staj, burs, elektronik cihazlar gibi birbirinden kaliteli ödülün sahibi olurlar.

Peki SanalBorsam nasıl gerçekleşiyor? Lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinden oluşan katılımcılar uygulamadaki akademi kısmı ile borsa hakkında bilgiler edinir ve Antreman Ligi’nde yarışma başlamadan öğrendikleri bilgileri deneme fırsatı yakalar. Antrenman ligi 3 hafta sürer. Ana yarışma gününün gelmesiyle sıralamalar sıfırlanır ve SanalBorsam tam olarak burada başlar. Lig öncesi ve sırasında katılımcılara borsa hakkında çeşitli eğitimler verilir ve bu eğitimler sayesinde daha iyi bir yarışma deneyimi yaşanması amaçlanır.

Yarışma ligine aşağıdaki link üzerinden katılabilirsiniz.

Menkul Kıymetler Ligi (3-31 Ocak 2022): https://finfree.page.link/EDHCCg514yUscUWn7

Instagram Hesabımız: https://www.instagram.com/sanalborsam/

Etkinlik Web Sitemiz: http://sanalborsam.org/