Yeni Ekonomik Model, eski kafa

Atilla Yeşilada – 11.08.2018

Bloomberg haberine göre, Cuma günü bu güzel milletim banka şubelerine üşüşüp döviz mevduatını çekmeye başlamış. Cumartesi günü BDDK bankalarla acil toplantı yapıp likidite durumu ve dövizdeki değer kaybının yarattığı hasarı masaya yatıracakmış. Bunlar yaşanırken değerli Başkanım RTE teşekkür ziyaretine çıktığı illerde dünyanın Türkiye’ye yeni bir darbe teşebbüsünde bulunduğunu iddia ediyor, bununla da yetinmeyerek New York Times’a bir makale yazarak ABD’ye ayar çekiyordu. Özellikle hukuk devletinden taviz verilmeyeceğini vurgulamasını ironik buldum, çünkü “al papazı, ver papazı” yanlız zat-ı şahaneleri tarafındn değil, koalisyon ortağı Bahçeli tarafından da dile getirildi.

Özetle Yeni Ekonomik Modeli (YEM) değerlendireceğim de, bu kafayla Yeni, Eski veya Uzay’daki Üstün Zekalı Erdemli ve Bilge Ölümsüzler Tarafından Gönderilen Ekonomik Model’in dahi işe yarayacağından şüpheliyim.

Devamı için TIKLAYINIZ!
Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!