Yapı Kredi’den Emeklilere 7.750 TL’ye Varan Ödül!

Yapı Kredi, Türkiye’deki milyonlarca emeklinin hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Üç yıl boyunca emekli maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi’yi tercih eden emekliler, 7.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı kampanyasından 31 Ağustos 2022 tarihine kadar yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi’yi seçen emekliler, hiçbir ek koşul olmadan; bir aylık net gelirleri 1.500 TL’ye kadarsa 4.850 TL, 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 6.000 TL, 2.500 TL ve üzerindeyse 7.250 TL nakit promosyon kazanıyor. Ayrıca maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan emekliler, 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermeleri durumunda maaş baremi bağımsız 100 TL ek nakit ödül kazanma fırsatı yakalıyor.

Tüm bunlara ek olarak, 31 Ağustos 2022 tarihine kadar ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan Yapı Kredi müşterisi emekliler, kampanya başlangıç tarihinden 31 Ağustos 2022’ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 150 TL nakit promosyon daha alabiliyor.

Yapı Kredi emeklilerine sınırsız hizmetler

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Yapı Kredi, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli müşterilerine sunduğu Emeklilik Paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve ATM’lerden yapılan havalelerden ücret almıyor. Yapı Kredi emekli maaş müşterileri, TL birikimlerine özel ‘Hoş Geldin’ faizi avantajlarından 6 ay boyunca yararlanabiliyor. Buna ek olarak, bireysel ihtiyaç kredilerinde kendilerine özel indirimli oranlardan ve ücretsiz düzenli ödeme (EFT ve Havale) imkânından da faydalanabiliyor. Bununla birlikte, Yapı Kredi emekli maaş müşterilerine özel birçok markada özel indirimler de sunuluyor.

Yapı Kredi müşterisi emekliler şubeye gitmelerine gerek kalmadan, diledikleri yerden Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi veya 444 0 444 / 0850 222 0 444 Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla emekli maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyabiliyor ve promosyon taahhüdü verebiliyor. Yapı Kredi müşterisi olmayan emekliler ise e-Devlet üzerinden maaşlarını kolayca Yapı Kredi’ye taşıyabiliyor.

Ayrıca, emekli tanıdıklarına referans olarak, tanıdıklarının emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşımasını sağlayanlar için “Emekli Referans” kampanyası da 31 Ağustos 2022’ye kadar devam ediyor. Kampanya kapsamında emekli yakınlarının emekli maaşlarının bankamıza taşınmasını sağlayan Yapı Kredi müşterileri, her bir kişi için 250 TL, toplamda ise 2.500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor.