Varlık Fonu beni nasıl psikopat yaptı?

Atilla Yeşilada – 18.08.2016

Varlık Fonu işte bu yeni Ponzi Oyunu.

Günü psikiyatristimde geçirdim, çünkü 26 yıllık ekonomi, finans ve piyasa tecrübemle şu 200 milyar dolarlık Varlık Fonu nasıl oluşacak ve nasıl çalışacak çözemedim.

Zaten okurlar bilirler, 7/24 saat büyük itina ile devam ettirdiğim alkol ve keyif verici madde alışkanlığım ve sık sık Güneş sistemi dışındaki üstün zekalı yaratıklarla yaptığım beden-dışı temaslar (Uranüs’de buluşuyoruz, ben sırtıma kazak filan alıyorum, biraz soğuk oluyor) yüzünden ruhsal dengem iyice kırılganlaştı. Bir de akşamları FETÖ’nün Tapınak Şövalyeleri, UFO’lar ve Illuminati ile bağlantılarını TV’de dinleyince növroz başladı. Ardından “Üç yabancı dilim var, Fransızca, İngilizce ve Almanca, üçüne de yabancıyım” deyimi ile tarihe geçen Hakan Şükür FETÖ imamı çıkınca iyice fıttırdım.

Psikiyatristim, “sorun yok, siz kripto-psikopatsınız, bu olaylar probleminizi deşifre etti. Endişelenmeyin, zaten tüm toplum kafayı yedi, hiç göze çarpmazsınız” dedi. “Doktor Bey” dedim “Biraz ayıp olmuyor mu, sanırım ikinci bir fikir alacağım”. “Peki öyleyse” dedi doktor “aynı zamanda da obez denecek kadar şişmansınız ve leş gibi whisky kokuyorsunuz.” Sonunda çok ağır anti-psikotik ilaçlar yazarak cebimdeki Sig Sauer ve el bombalarını alarak beni eve istirahata gönderdi. Hapları iki bardak konyakla aldım, şimdi rahatladım, artık Varlık Fonu gerçekliğini irdelemeye başlayabilirim.

Devamı için TIKLAYINIZ!