Türkiye niye reform yapamaz?

Atilla Yeşilada – 01.05.2017

Bütün ülke nefesin tuttu bekliyor…. RTÜK Başkanı evlilik programlarının yasaklanıp yasaklanmayacağını Salı akşamı açıklayacak. Tüm dengeleri değiştirecek bu karar YSK’nın mühürsüz oy kararını unutturur ve piyasalarda sert satışlara yol açabilir.  Öte yanda, bazı yatırımcılar AGİT raporu veya CHP’nin Savaş Suçları Mahkemesi’ne başvurusunu beklemeyi de tercih edebilir. Yatırımcılara yakında Borsa’ya kote edilecek Acun’un Survivor hisselerini alarak hedge yapmalarını öneriyorum…Ulan yoksa bu KHK Acun için mi çıktı? Beni Survivor’a aldıracak bir tanıdığınız var mı?  O balta girmemiş adalarda alafranga tuvalet var mı?

AKP iktidarının ekonomik teorisyeni Prof Cemil Ertem bir makalesinde Prof Demiröz’den alıntı yapıyor: ““Büyüme oranımızı %7’ye çıkarmamız mümkündür, bu da teknoloji düzeyimizi yükseltmekle olur. Teknoloji düzeyimizi, mevcut şartlarda, ancak ve ancak devlet eli ve desteği ile gerçekleştirebiliriz.”

Devamı için TIKLAYINIZ!

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN