Türkiye Finans Konut Kredisi

15 Eylül – 17 Ekim 2014 tarihleri arasında devam edecek kampanya ile Türkiye Finans, konut sahibi olmak isteyenler için uygun kar oranları ve 120 aya varan vade seçeneklerini bir arada sunuyor.

Türkiye Finans, yeni ev sahibi olmak isteyenlere destek vermeyi Kurban Bayramı’nda da unutmadı. Uygun kar oranları ve uzun vadeli ödeme planlarını bir araya getirerek hazırlanan ‘Peşin’den İndirimli Oran Gelir’ kampanyası ile Türkiye Finans, satın almak istedikleri konut için satıcıya ödeyecekleri peşinat bedelini, Türkiye Finans’taki hesabına yatıran herkesi çok cazip koşullarla ve her bütçeye uygun alternatif ödeme planlarıyla ev sahibi yapıyor.

Türkiye Finans Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar, “Sevgi ve dayanışmanın bir parçası olan Kurban Bayramı’na özel hazırladığımız Peşin’den İndirimli Oran Gelir kampanyamız, konut finansmanında düşük kar oranları ile herkesi ev sahibi yapacak” dedi. Alşar, “Türkiye Finans olarak bireysel müşterilerimize yönelik kampanya, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeye ve avantajlar sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir