TEB’den Düşük Faizli Konut Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut kredisi için yeni bir kampanya başlattı.

“Yaza Veda, Yeni Eve Merhaba” kampanyası kapsamında TEB, konut kredi faizlerini yüzde 0,85’e kadar düşürdü. Böylece TEB, konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri haline geldi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kampanya ile ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını %0,85’e kadar düşürdü. “Yaza Veda, Yeni Eve Merhaba” kampanyası kapsamında; TEB konut kredilerini 36 ay vade için yüzde 0,85’e, 120 ay vade içinse yüzde 0,87’e indirdi. Bu yeni konut kredisi faiz oranları ile TEB, konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri haline geldi.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, şunları söyledi: “Yaza Veda, Yeni Eve Merhaba” kampanyamız kapsamında tüm müşterilerimize; yüzde 36 ay vadeye kadar yüzde 0,85, 120 aya vadeye kadar da yüzde 0,87 oranlarında konut kredisi faizi imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterinin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek.”
Maaşlı çalışanlara 3 saatte kredi sonucu

Bununla birlikte TEB maaşlı çalışan müşterileri evraklarını tamamlar tamamlamaz 3 saat için de kredisi başvuru sonucunu bildiriyor. Konu ile ilgili olarak Gökhan Mendi, “Kampanya ile sadece faiz oranını düşürmekle kalmıyor, konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerimize kredi talebi sonuçlanma süresiyle ilgili de kolaylık sağlıyoruz. Örneğin, maaşlı çalışan müşterilerimize özel olarak, gerekli evrakları tamamlamaları durumunda 3 saat içinde kredi sonucunu verebiliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir