TEB Taşıt Kredisini Şimdi Al, 2017’de Öde

Türk Ekonomi Bankası, (TEB) yılsonuna özel yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya ile TEB’den taşıt kredisi alan hem %1,14 faiz oranından yararlanacak hem de kredi taksit ödemesini 3 ay erteleyebilecek.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), araç sahibi olmak isteyenler için yılbaşına özel kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, araç sahibi olmak isteyen müşterilerine %1,14 faiz oranıyla yeni yıl fırsatı ve ilk taksit ödemesini 3 ay sonra ödeme imkanı sunuyor. Ayrıca bankadan kaskosunu yaptıranlar %1,10 gibi cazip bir faiz oranından yararlanıyor.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Taşıt kampanyalarının ve alımlarının arttığı bu dönemde yeni taşıt kredisi kampanyamız ile araç sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunmayı hedefledik.

Müşterilerimize %1,14 faiz oranıyla yeni yıl fırsatı ve ilk taksit ödemesini 3 ay sonra ödeme imkanı sunuyoruz. Bankadan kasko yaptırmak isteyen müşterilerimiz ise 48 aya kadar vadelerde %1,10 faiz oranından ve ilk taksitini 3 ay sonra ödeme fırsatından yararlanabilecekler.”

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN