QNB Finansbank’tan aylık yüzde 1,11’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi

Finansçıdan aylık yüzde 1,11’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank’tan, aylık yüzde 1,11’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi fırsatı! Üstelik müşteriler dilerlerse ödemelerine 3 ay sonra başlayabiliyorlar.

QNB Finansbank, “İhtiyaç Kredisi Finansçıdan Alınır!” kampanyasında müşterilere avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Aylık yüzde 1,11’den başlayan faiz oranlarıyla ve 48 aya varan vade seçeneğiyle sunulan ihtiyaç kredisinde müşteriler dilerlerse ilk taksitlerini 3 ay öteleyebiliyorlar.
Konuyla ilgili bilgi veren QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, “Harcamaların yoğunlaştığı ve nakit ihtiyacının artığı bu dönemde ‘İhtiyaç Kredisi Finansçıdan Alınır!’ kampanyamızla, müşterileri avantajlı faiz oranları ve üç ay erteleme seçenekleri bulunan ihtiyaç kredisi ürünlerimizden yararlanmaya davet ediyoruz.” dedi.
Krediden yararlanmak isteyenler T.C. kimlik numaralarını 5030’a göndererek başvuru yapabilecekleri gibi QNB Finansbank müşterileri internet veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapıp ve onaylanınca kredilerini anında kullanabilirler.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN