Ons Altında Önemli Teknik Seviyeler

Ahmet Mergen – 01.12.2014

Müthiş hızlı hareketler olan bir yere döndü bugün. İsviçre MB’ sının altın alıma yönelik referanduma gidişi “hayır alınmasın” cevabıyla sonuçlanınca 1143′ e kadar boşluk yaratırcasına hızlı inen fiyat yaşanan sert çıkışla doldurulmuş oldu ama bu sefer de bu son yaşanan çıkış çok hızlı gerçekleşti ve acaba geri gelir de bu daire içinde gösterilen ve hızlı çıkılan son alanda düşüşle doldurulur mu endişesi yarattı.

“1204″ ve “1208″ dirençleri var. Yarın FED başkanı Sn. Yellen’ in konuşması var ve dolarda yaşanabilecek hareketlilik buraya da yansıyacaktır. Çok kısa vadede “1193″ de destek var ve onun altına sarkması halinde “1187″ seviyesi devreye girer. Bu son çıkışın desteği “1175″ de (en son nokta olarak) denilebilir. Onun altına yeniden gidiş olursa bir kez daha “1150″ civarı denenebilir de. Yatırımcıya bir şey söylemek de zorlaştı ama stoploss kullanmadan pozisyon alınmaması gerekli zira aksi taktirde büyük zararlar gerçekleşebilir kısa sürede!

Grafik için TIKLAYINIZ!

Tüm yazıları için: www.ahmetmergen.com

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir