Model Portföy Tabloları / Bizim Menkul – (11.07.2018)

Bizim Menkul Model Portföy Tabloları

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, BRSAN, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, TRKCM, SODA, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, EREGL yer almaktadır. BMD Araştırma portföyü 3 Temmuz 2018 – 10 Temmuz 2018 haftasında %0,3 değer kaybederken aynı haftada SINAİ Endeks %0,1 değer kazanmıştır. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi %4,4 ile BRSAN sağlarken en düşük getiriyi (-)%6,7 ile TRGYO elde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü (-)%10,5 değer kaybetmiş olup aynı dönemde SINAİ Endeks (-)%4,7 değer kaybetmiştir.

BMD Araştırma Portföyü, analistin şirket ziyareti gerçekleştirmesi ile elde ettiği bilgiler sonrası uluslararası değerleme standartlarınca kabul görmüş metodolojiler ile elde edilen şirket değerinin BMD Yatırım Komitesi’nce kabul görmesi şartı ile elde edilen hisselerden oluşmaktadır.

Bankacılık endeksine ait hisseler ve katılım endeksi faaliyet alanı kriterlerine uymayan hisseler portföy oluşturma kriterleri gereği BMD Araştırma Portföyü’ne dahil edilmemektedir.

HİSSENİ SEÇ, ANALİZİ E-MAİLİNE GELSİN…

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı:ParaBorsa.Net, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com