Model Portföy Tabloları / Bizim Menkul – (10 Ocak 2018)

Bizim Menkul Model Portföy Tabloları

BRSAN 15,90 TL hedef fiyat , %21 getiri potansiyeli ile BMD Araştırma portföyüne alınırken , SELEC ise 4,96 hedef fiyat ile takip listesine dahil edilmiştir.

BMD Araştırma portföyünde ARCLK, BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, TRKCM, SODA, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, BRSAN yer almaktadır. BMD Araştırma portföyü 02 Ocak 2018 – 09 Ocak 2018 haftasında (-)%0,7 değer kaybederken SINAİ Endeks de aynı haftada (-)%0,1 değer kaybetmiştir. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi PETKM %3,9 sağlarken en düşük getiriyi TOASO (-)%5,1 elde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü %2,6 yükselmiş olup aynı dönemde SINAİ Endeks %4,4 yükselmiştir.

BMD Araştırma Portföyü, analistin şirket ziyareti gerçekleştirmesi ile elde ettiği bilgiler sonrası uluslararası değerleme standartlarınca kabul görmüş metodolojiler ile elde edilen şirket değerinin BMD Yatırım Komitesi’nce kabul görmesi şartı ile elde edilen hisselerden oluşmaktadır.

Bankacılık endeksine ait hisseler, ve katılım endeksi kriterlerine uymayan hisseler portföy oluşturma kriterleri gereği BMD Araştırma Portföyü’ne dahil edilmemektedir.

KAZANDIRACAK HİSSELERİ NASIL SEÇMELİ? ÖĞRENMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Rapor için tıklayın.
Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com
Finkafe'de Paylaş