Model Portföy Tabloları / Bizim Menkul – (05.12.2018)

Bizim Menkul Model Portföy Tabloları

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, BRSAN, PETKM, TCELL, TUPRS, TOASO, TRKCM, SODA, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, EREGL yer almaktadır. BMD Araştırma portföyü 27 Kasım – 4 Aralık 2018 haftasında %0,2 değer kazanırken aynı haftada SINAİ Endeks de %1,7 değer kazanmıştır. Araştırma Portföyünde geçtiğimiz hafta en yüksek getiriyi %3,1 ile CIMSA ve TOASO sağlarken en düşük getiriyi (-)%2,6 ile TCELL ve AYGAZ elde etmiştir. Yılbaşından bu yana BMD Araştırma Portföyü (-)%15,2 değer kaybetmiş olup aynı dönemde SINAİ Endeks (-)%12,2 değer kaybetmiştir.

BMD Araştırma Portföyü, analistin şirket ziyareti gerçekleştirmesi ile elde ettiği bilgiler sonrası uluslararası değerleme standartlarınca kabul görmüş metodolojiler ile elde edilen şirket değerinin BMD Yatırım Komitesi’nce kabul görmesi şartı ile elde edilen hisselerden oluşmaktadır.

Bankacılık endeksine ait hisseler ve katılım endeksi faaliyet alanı kriterlerine uymayan hisseler portföy oluşturma kriterleri gereği BMD Araştırma Portföyü’ne dahil edilmemektedir.

HİSSENİ SEÇ, ANALİZİ E-MAİLİNE GELSİN…

Rapor için tıklayın.

Önemli Uyarı:ParaBorsa.Net, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin