Milli ve yerli Türkiye’de boğulmak

Şu sokağa çıkma yasakları bir kalksın, kızışmış bir aygır gibi kendimi barlara, discolara, pavyonlara atıp 2 ay evde konserve kalmanın acısını çıkartacağım. Sosyal mesafeyi korumak için dalgıç elbisesi giyip çifte kaput takacağım, ve her gördüğüm homo sapiensle tavşan kitlenmesi yapacağım. Arkasından bir Bodrum, bir Alaçatı, bir Belek, ordan da Rus “işinsanı” dostum Alexi Mezarchikov’un 100 metrelik yatıyla ver elini uzak diyarlar. Ulan, 135 bin vaka, 4 bin kişi vefat etmiş. Benim virüs kapıp ölme ihtimalim Milli Piyango’da büyük ikramiye kazanmaktan daha düşük, tabii kızlar yanlışlıkla topları ellerinden düşürmezse. Zaten şurada kaldı 40-50 sene ömrüm, alırım o riski ben.

Ya “Asemptomatiksem?” yani gizli süper-taşıyıcıysam? Ohh ne güzel, hem sosyal temas hem nüfus temizliği. Bu evden çıkma yasakları sayesinde tabiat biraz nefes aldı, nehirler temizlendi, domuzcuklar yavrularına trafik eğitimi verdiler. Odin’in beni bir kaç insan denen süne zararlısını enfekte ettiğim için cezalandıracağını sanmıyorum.

Ayrıca Sevgili Hükümetim’in AVM’leri açma kararını sonuna kadar destekliyorum. Bu ülkenin sorunu çok fazla “bizi kasmaz, bana koymaz” diyen lakayt vatandaşı olması. Bırakın sürü bağışıklığı kazansınlar, ya da lemming sürüsü gibi kayalardan atsınlar kendilerini. Sonunda hep Tabiat Ana kazanır.

BDDK’yı da üç manipülatör gavur bankasına işlem yasağı koyduğu için ellerinden şapur şupur öperek (sonra dezenfektanla itinayla silmek kaydıyla) tebrik ediyorum. Yabancı basını okuyorum, bu 3 dev bankadan bir tane mangalda kül bırakmayan yiğit çıkıp da “Sen deli misin kardeşim, başımıza gelenin adı temerrüttür, cezası da para cezasıdır, bundan sonra ben nah senin bankalarının sendikasyonlarına katılırım!” dememiş.

Yazının devamı için TIKLAYINIZ!
Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN