Millet İttifakı ekonominin sorunlarını çözebilir mi?

Canımdan çok sevdiğim Başkanım Erdoğan, 1 milyon Suriyeli mültecinin vatanlarına iade edileceğini beyan etti. Helal, valla, yaparsa Erdoğan yapar. FETÖ-PeKaKa ve CeHaPe zihniyetinin başımıza musallat ettiği parazitleri önüne alıp kovalayacak. Durun, yetmez. Sonra 1 milyon Afgan, 1 milyon Afrikalı ve 1 milyon İranlı da vatanına şutlanacak. Erdoğan, nasıl 7 Düvelin üstümüzde kurduğu komploları bertaraf edip kur istikrarsızlığı, yüksek faiz belası ve enflasyonu düşürdüyse, o Suriyeliler de evine gidecektir.

Hani, bir Anasözü var “Isıramadığın eli öpeceksin” diye, Dünya Lideri ve Süper-Vizyon Sahibi Erdoğan’ım da ekonomiyi kurtaramayacağını çözdü, Türkiye’nin can yakan hiç bir problemi içinse aklına ciddi bir çıkış yolu gelmiyor, o da muhalefetten çalmaya başladı. Daha bir ay önce, 4 milyon Suriyeliye vatandaşlık verilecek, sıradaki seçimde CeHaPe zihniyeti Soros’un rahmine kadar kovalanacaktı. Ne oldu? Ne mi oldu? Önce AKP’nin hakikaten böyle sinsi bir planı var mıydı? Kesin kanıt bulamadık, ama AKP’ye muhalif, CeHaPe zihniyeti ve Millet İttifakı’na ise can düşmanı olan bir takım “Muhalefetin Üstaklıgilleri” (Yeniçağ yazarı Sayın Selcan Taşçı’dan arakladım bu deyimi) gönüllerindeki en karanlık kabusları pazarladılar okurlarına.

Erdoğan’ın bir zamanlar tek ağızdan Türkiye gerçeğini belirleyen ve belleten o muhteşem propaganda makinesi çöktü, çünkü artık halk tüm bilgisini sosyal medyadan alıyor. Sosyal medyada AK Troller Yok Troller oldu. Ama propaganda üstünlüğü yine de açık farkla Tek Liderim ve Ebedi Önderim Erdoğan’da, çünkü DP lideri Gültekin Uysal’ın deyimiyle “Muhalefete muhalefet etsin diyerek ortaya sürülmüş, iktidar aparatı olmuş pek çok isim” propaganda görevini devraldı.

Yazının devamı için TIKLAYINIZ!