Finansbank Bayram Kredisi

Finansbank’tan Aylık % 1,15’ten Başlayan Faiz Oranlarıyla Dosya Masrafsız Bayram Kredisi

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Finansbank, Kurban Bayramı’nda uygun faiz oranlı Bayram Kredisiyle müşterilerine bayram coşkusu yaşatmayı hedefliyor.

Bayram döneminde müşterilerinin artan ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üreten Finansbank, Kurban Bayramı için dosya masrafsız ihtiyaç kredileri sunuyor. Yüzde 1.15’ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle Finansbank, bu bayramda da müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Finansbank Kitle Bankacılığı ve Direkt Satış Direktörü Enis Kurtoğlu, “Müşterilerimiz, bayramın gelmesiyle artan ihtiyaçlarını karşılamak için nakit arayışına giriyor. Biz de Finansbank olarak yaklaşan Kurban Bayramı’nda onların bütçelerini rahatlatmak için uygun faiz oranlı, dosya masrafsız Bayram Kredimizi hayata geçirdik” dedi.

Finansbank’ın uygun faiz oranlarıyla sunduğu bayram kredisindan yararlanmak isteyenler kimlik numaralarını 5030’a göndererek kolayca krediden yararlanabiliyor.

15 Eylül-10 Ekim 2014 tarihleri arasında devam edecek kampanya ile ilgili olarak Finansbank şubelerinden ve www.finansbank.com.tr adresinden detaylı bilgi alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir