Mart ayında hem siyaset, hem ekonomi silkelenecek

Bugün bir ay aradan sonra, zaruri ihtiyaçlarımı (sigara, whisky, ve cephane) temin için Höttürk’e gittim. En sevdiğim takılma mekanı olan “Riches” kapanmış. Off, off, Riches bu buhrana dayanamazsa, Standart & Poors ne yapsın? Bu o kadar derin bir espri ki, çözmeniz bir ayı filan alır. İlk doğru yorum yapana imzalı çorabımı yollayacağım.

Konuya geçerken, Ahaber ve Takvim’e gönülden teşekkürlerimi sunmak isterim. Onların beni sürekli gündeme getirmeleri sayesinde, şu anda İslamcı-muhafazakar camiada yıldızı en hızlı yükselen ekonomistim. Sitemin basın sayfasını gezin, aynı haftada hem Ahval, hem Aydınlık, hem Takvim, hem Milli Gazete benim yorumlarıma sayfalarında yer vermiş. Böyle geniş bir kapsama alanı, halkla organik ilişki kurabilme becerisi, süper-seksüaliteyi aşıp ökült-fantazi sınırına dayanan erkeksi manyetizm hangi ekonomistte var? Kimse kusura bakmasın, eğer 24 saat içinde noterden tasdikli dilekçeyle tekzip edilmezsem, kendimi Türkiye’nin tek Milli ve Yerli Ekonomist’i ilan (MİYEKO) ediyorum.

Artık okur kitlem Beyaz Türkler ve parklarda uzun trençkotlarla dolaşan karanlık kişilerden, yeşil-kırmızı ve siyah Türkler’e de yayıldığına göre, benim de “oyunumu yükseltmem”, yani her ekonomistin yaptığı gibi asla tutması mümkün olmayan, fakat kurnazca kelime oyunlarıyla yazara “Yok ben aslında öyle demek istemimiştim, siz yanlış anladınız” kapısı açık bırakacak tahminler yapmalıyım.

Yazının devamı için TIKLAYINIZ!

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN