Londra Metal Borsası (LME) İstanbul’a geliyor!

Londra Metal Borsası (LME) İstanbul’a geliyor, Metal Sektörü Gedik Yatırım Aracılığı ile Riskten Nasıl Korunacağını Öğreniyor.

Sermaye piyasalarında çeyrek asrı aşkın tecrübesiyle köklü yatırım kuruluşlarından olan Gedik Yatırım, her türlü piyasa koşulunda fırsat yaratabilecek ürün ve ayrıcalıklı hizmetleri ile her an yanınızda.

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ve Gedik Yatırım’ın katkıları ile Londra Metal Borsası İstanbul Semineri düzenliyor.

6 temel metalde nasıl işlem yapılabileceği, döviz hareketliliği karşısında nasıl korunabileceği ve Londra Metal Borsası’nda nasıl hedge yapılır gibi konuların yer aldığı seminere ücretsiz katılmak için hemen TIKLAYIN.

Sunucu : Alberto Xodo
Yer : Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği – Toplantı Salonu
Tarih : 18 Eylül 2018, 15.00
Seminer Dili : İngilizce
Ücretsiz katılım, sınırlı kontenjan.

SEMİNER PROGRAMI

Alberto Xodo Kimdir? 2014’ün Aralık ayında LME’ye katılmadan önce, PwC’de stratejik ortaklıklar ve danışmanlık görevini yürüttü.

Ayrıca bu dönemde Finansal Hizmet sektörüne ilişkin işbirliklerinde de hizmet veren Alberto, LME’ye transferinin ardından, borsanın birçok stratejik pozisyonunda görev aldı.

Bir süredir LME’nin Demir Çelik Ürün Grubuna liderlik eden Alberto XODO, borsanın stratejik genişlemesine de öncü oluyor.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN