İşsizlik, ideoloji ve iktidar

Atilla Yeşilada – 15.01.2019

Biraz önce dişçiden geldim, ağzım yumruk yemiş gibi ağrıyor. Hani, bazılarınız porno yıldızlarının işi kolay zannedebilirsiniz ama, yanılırsınız. Bir saat boyunca ağzını sonuna kadar açmak çok zor iş yaaa, kendimi TANAP döşenmiş gibi sandım. Bu arada bir yanlış anlama olmasın, FÖŞ diş çürüğü, plak, diş eti rahatsızlıkları gibi efemine Homo Sapiens hastalıklarına maruz kalmaz. Wallah, Odin çarpsın, ben ceviz ve şamfıstığının kabuklarıyla yenmeyeceğini daha 2 yıl önce öğrendim, öyle kuvvetli bir diş yapım var. Bana Anadolu’nun gerçek sahipleri Neandarthal atalarımdan miras kalmış.

İri yapılı, güçlü kuvvetli ve düşünülenin aksine fevkalade hassas ruhlu ve zeki insanlardı Neandarthaller. Irak’ta bir mezarda birbirlerinin kollarına gömülmüş Neandarthal çift bulundu. Yine mezarlardaki çiçek ve takılar onların bir Ahiret konsepti de olduğunu gösterir. Ayrıca, hanımların kullanımı için ilk yapay uzuv da bir Neandarthal mağarasında keşfedilmiştir, ve eminim siz şimdi bunu ucuz bir şaka sanacaksınız, ama hikayemizin gelişmesinde kritik rol oynayan bir anektoddur.

Devamı için TIKLAYINIZ!
Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN